Минуле

Звідки в росії взялись царі?.. “Золота” історія, яка століттями приховується кремлем

Тюркський «Сар» і латинський «Цезар» не мають ні схожих коренів, ні значення! Вони ніколи не використовувалися в одній і тій самій інтерпретації!

Монгольський – тюркський «Сар» або якщо хочете «Цар» це буквально Золотий!

Золото ж, у всіх тюрків, та й у монголів теж означає найвищу цінність, початок всіх початків, що ніколи не втрачає свого блиску.

Золото пов’язане з верховним правителем і з верховним світилом!

У монгольському фольклорі дуже багато згадок про «Золотий вік», «Золотий час», «Золоту державу» – як про час і країну загального благоденства та достатку. Є також згадка про «державу золотого колеса» як ідеального правителя.

Золотий колір, як і жовтий, відповідає ідеї початковості всього сущого. Із золотом пов’язаний складний комплекс символів та асоціацій, з якого досить чітко вимальовується зв’язок між золотом та царською владою.

У Росії (насправді спадкоємиці Орди) дуже багато тюркських топонімів з використанням «золота», зокрема найзнаменитіший з них це назва міста Саратов, що в перекладі з тюркської означає «Золота гора».

Навіть, які пам’ятаєте «традиційне «російське» жіноче вбрання як називається? Сарафане! Або – «золота сукня»!

У 1925 році, коли Сталін найзначніший правитель «Третього Риму» – московської ідеології, що багато в чому ввібрала в себе принципи розвитку «Золотої Орди», перейменував Царицин на свою честь – на Сталінград, ніхто не згадав про «Золоту річку»!

Правителі Орди спочатку були Царями і, говорячи царського – золотого роду, московські самозванці підкреслювали свій зв’язок не з Руссю, а саме з Ордою!

Не було в історії жодного Царгорода – Константинополя. І прибивав Олег щит до воріт Бізантуму – міста Базилевсів, а зовсім ніякого не Сарграда чи Великого Сараю.

У Москві завжди це знали і тому з такою ретельністю знищували всі дані про своє Сарське походження.

Автор Олег Чеславський

Редакція може не поділяти думки авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації в матеріалах із посиланням на зовнішні джерела. Роміщення цієї публікаці на інших сайтах без відкритого активного посилання на LikeMe заборонено.