Подорожі

Загадки і таємниці нескоренної гори Кайлас

Вершина гори залишається нескореною до цих пір. У 1985 році знаменитий альпініст Райнхольд Месснер отримав від китайської влади дозвіл на сходження, але відмовився в останній момент. 

У 2000-му році іспанська експедиція за досить значну суму придбала Пермі (дозвіл) на підкорення Кайласа у китайської влади. Команда встановила базовий табір біля підніжжя, але ступити на гору їм так і не вдалося. 

Тисячі паломників перегородили шлях експедиції. Далай-лама, ООН, ряд великих міжнародних організацій, мільйони віруючих в усьому світі висловили свій протест підкорення Кайласа, і іспанцям довелося відступити.

Найнеприступніше і загадкове місце планети-Кайлас.

Священна гора – гора Кайлас . Так вважають багато релігій світу і постійно натовпи паломників прагнуть до Тибету, щоб обійти навколо цієї таємничої гори. Центром світу вважають гору такі релігії як індуїзм, буддизм, бон і джайни. Вважається, що гора з’явилася з дна океану 20 000 років тому. Своєю формою гора дуже нагадує піраміду, а її межі з вражаючою точністю вказують на частини світу.

Але піднятися на вершину Священної гори не вдасться, оскільки існує офіційна заборона. На рівні слухів і легенд відомо, що багато було експедицій і людей бажаючих піднятися, але як тільки вони опинялися біля підніжжя, то у всіх виникало дивне бажання і майже панічний страх – піти подалі від цього місця. Гори поменше, ті що навколо Кайлас, вчені вважають рукотворними. Також вони вважають, що маленькі піраміди, а Кайлас центральна і найбільша, на поверхні якої виявлений облицювальний матеріал, схожий за міцністю на бетон, але міцніші.

Координати місця знаходження: 31 ° 04’00 “пн. ш. 81 ° 18’45 “в. д. (G) (O) (Я) 31 ° 04’00 “пн. ш. 81 ° 18’45 “в. д.

А ще Кайлас якось містично пов’язана з цифрою 6. Езотерики вважають це число сакральним, містичним і загадковим. Висота гори 6666 метрів, від неї до Північного полюса і до Стоунхенджа теж по 6666 метрів. А ось до Південного полюса – 2 * 6666 метрів. І ще одна цікавість – піраміди в Гізі (Єгипет), піраміди інків, острів Пасхи і гора-піраміда Кайлас знаходяться на одній лінії.

Є думка, що Кайлас це великий накопичувач енергії як із землі так і з космосу. Ми можемо бачити всього невелику частину цього накопичувача, зануреного в землю кимось. Вчені вважають, що поруч з горою відбувається деформація часу.

Є документально зафіксовані факти, які підтверджують, що для тих, хто здійснював кору (священний обхід навколо гори) час тік швидше, ніж зазвичай. Дослідження показали, що за 12 годин вони реально прожили два тижні – про це можна було судити в тому числі і по їх відросло бороди і нігтям. Проте більшість відвідувачів спростовують дане твердження.

Те що це аномальна магнітна зона, стало зрозуміло, коли механічні прилади біля гори працюють навпаки або прискорюються. У підніжжя гори постійно займаються йоги, вони облюбували це місце.

На висоті близько 4,5 метрів знаходяться два озера. Одне прісне, а друге солоне. Місцеві називають одне з озер жівим а інше мертвим. Воду з живого озера п’ють і деяким вдається навіть скупатися, а ось з “мертвого” ні пити, ні купатися в ньому не можна, там завжди погана погода і сильні вітри. Озеро з живою водою називається Манасаровар, з мертвою – Ракшаси Тал.

За повір’ям, якщо вода з Манасаровар тече в Ракшаси, значить, енергія знаходиться в рівновазі.

Навколо Кайласа витає багато легенд і домислів, а може і правди. Хтозна? Паломники вважають це місце, місцем сили і духовності. Хто зможе пройти навколо гори (зробити кору) з зовнішньої сторони 13 разів, той зможе зробити і внутрішню кору. Але це майже нікому не вдавалося так як людям непідготовленим, неможливо подужати зовнішню.

Тенцінг Вандра – Великий медичний лама Західного Тибету – говорить наступне: «Кайлас – звичайна гора, овіяна легендами. Кожен бачить тут те, що хоче побачити. Чудеса, які приписуються цьому місцю, дійсно були, але їх робили люди – йогін Миларепа (володів левітацією), гуру Римпоче і інші».

Редакція може не поділяти думки авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації в матеріалах із посиланням на зовнішні джерела. Роміщення цієї публікаці на інших сайтах без відкритого активного посилання на LikeMe заборонено.