Минуле Психологія

Як заснути протягом двох хвилин? Мегаефективний спосіб від американських пілотів винищувачів

Статистика показувала, даний прийом працював на 96 відсотків тих, хто його застосовували. тому є велика ймовірність, що він також може допомогти і вам.

У Другу світову війну ВПС США зіткнулись із серйозною проблемою і були стурбовані тим, що пілотам було недостатньо часу для сну. військові льотчики працювали на межі своїх фізичних можливостей.

Через безсоння провокувалась неточність у прийнятті рішень що несе загрозу собі, і колегам.

Тому для пілотів було дуже важливо мати достатньо часу для сну.

Військові звернулися до експерта Буда Вінта, який розробив метод, який міг би допомогти “навчити” пілотів швидше заснути. Колишній тренер американського футбольного клубу працював з професором психології над цим методом, щоб розслабити своїх гравців дати можливість краще виступати коли потрібно напружити всі сили.

Вирішили використовувати той же метод для пілотів. Після шести тижнів тренувань 96 відсотків пілотів заснули за 120 секунд, хоча умови сну були далеко не ідеальними. Вони засинали, навіть якщо раніше пили каву.

Якщо це допомогло пілотам, це могло б допомогти і вам. Ось як це працює:

  • Займіть комфортну позу

Якщо ви лежите в ліжку, вам повезло. Якщо ні, спробуйте знайти найбільш зручне місце розташування.

  • Розслабте обличчя

На нашому обличчі є 43 м’язи, і коли ми піддаємося стресу, вони стискаються, працюють і заважають спати. Якщо вам вдасться розслабити обличчя, ви скажете своєму тілу, що все в порядку. Розслабте язик, м’язи обличчя, лоб, жувальні м’язи, вуха, повіки.

  • Опустіть плечі

Зробіть глибокий вдих і звільніть внутрішню напругу. Аналогічно розслабте руки і долоні.

  • Відпустіть ноги

Перейдемо спочатку до правої ноги: стегна, коліна, литки, щиколотки, стопи, стопи. Навмисно відпустіть їх усіх. Зробіть це ж зліва. Тим часом переконайтесь, що попередньо відпущені деталі не напружуються.

  1. Очистіть свій розум протягом 10 секунд

Для тих, хто не медитує, це може бути проблемою. Через кілька секунд розум відходить і приходять ідеї повсякденних завдань: я мушу винести сміття вранці, я мушу завтра подзвонити XY, я маю зустрітися з мамою, оплатити чек тощо.

Однак Буда Вінта придумав нову техніку релаксації. Він попросив пілотів уявити ось це:

Під час приємного весняного дня ти лежиш у човні, який м’яко коливається на хвилях прекрасного озера. Ви дивитесь на небо та білі хмари. Не дозволяйте іншій думці вам заважати. Зосередьтеся на цій ідеї і не рухайтеся. Дотримуйтесь цієї картинки і насолоджуйтесь нею 10 секунд.

У нього також була інша ідея, що генерує сон:

Уявіть, що ви лежите у величезному чорному шовковому гамаку і оточений чорною темрявою. Також тримайте цю картину в голові протягом десяти секунд.

Третім фокусом було повторити про себе: не думай, не думай, не думай …

І це все. Коли тіло розслаблене і розум може відключитися на 10 секунд, починається сон. Пілотам було важливо практикувати цей метод протягом шести тижнів, після чого 96 відсотків з них зуміли заснути через 120 секунд.

Якщо ви не можете заснути, варто спробувати.

Редакція може не поділяти думки авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації в матеріалах із посиланням на зовнішні джерела. Роміщення цієї публікаці на інших сайтах без відкритого активного посилання на LikeMe заборонено.