Минуле

“Висота 611” — реально задокументований факт падіння невідомого літального апарата у Примор’ї

Хочемо відразу попередити, що дана стаття це не байка, яка писана на коліні диванними експертами з питань поазаземних цивілізацій. Мова йде про конкретні задокументовані факти події, яка залишила після себе дуж багато запитань для фахових науковців.

Сталося це 29 січня 1986 року у Приморському краю. Близько 8 години вечора десятки очевидців спостерігали в небі кулю, яка на шаленій швидкості летіла паралельно до землі. Вона випромінювала червоне світло. Рухався об’єкт абсолютно впевнено але в одну мить впав на Вапняну гору в межах міста, що називається «Висота 611».

Свідків подій одразу опитали. Вони розповіли, що куля смикнулася, різко знизилася, врізалася в гору і згоріла за годину. Через кілька днів до регіону прибула польова експедиція, якій вдалося виявити майданчик розміром 2 на 2 метри, на якому були присутні сліди гару. Ґрунт вистилав шар чорної плівки з патьоками, на якій лежав попіл. Тут же знаходилися тріски, що обвуглилися, дерева пористої структури, що абсолютно не характерно для звичного нам усім згарища.

Краплі та зразки сітки з «Висоти 611». Джерело: golbis.com

У попелі знайшли скляні краплі та лусочки від обгорілої дивної сітки. Це не можна було назвати розгадкою тієї ночі, більше того із кожною знахідкою питань ставало все більше й більше.

Земне походження та неземні характеристики

Після обстеження місця події зразки направили до томської лабораторії. Аналіз кульок показав, що свинець у склі має цілком земне походження. Такі ізотопи свинцю видобували у Холодченському родовищі тут же, у Прибайкаллі. Одна, в іншому зразок містив всю таблицю Менделєєва, був твердий і піддавався лише алмазному різанню. Плавилися краплі при температурі 1300 градусів і містили елементи сітки, яка виявилася найбільш загадковою знахідкою тієї ночі.

Документальне фото місцевості за 5 днів після падіння об’єкта. Джерело: segnidalcielo.it

На «Висоті 611» підібрали частинки тонкої сітки з інертного металу, що явлала собою складний сплаво. Хіміки не могли повірити, як комусь вдалося так якісно змішати десятки елементів, які за температури 2800 градусів за Цельсієм частково пропадали, а на зміну їм з’являлися нові. Наприклад, при нагріванні дослідного зразка у вакуумі золото, срібло та нікель не виявлялися, а замість них на реактиви реагували молібден та берилій. Науковці фіксували, елементи просто зникали, останній зник через півроку.

Хіміки зробили не відкидали у своїх висновках, що «подарунок небес» має ознаки застосування значно вищих за наші технологій.

Табличка, що позначає місце падіння далекогорського НЛО. 

35 років по тому

З того часу минуло 35 років, але про падіння пам’ятають і досі. «Висота 611» має особливу ауру, яка впливає на людей. У когось підвищується тиск, зменшується рівень лейкоцитів, хтось переживає паніку, а фотоматеріали з гори при застосування плівки завжди засвічуються. Можливо, тут у момент аварії кулі, що світиться, утворилася зона невідомої природи. Кремній, зібраний на горі, має магнетизм, хоча це все одно, що намагнітити дерево.

Із не задокументованих слухів відмітимо тільки те, що за свідченнями місцевих жителів 1987 року НЛО прилітали за «своїми» і навіть сідали поряд з місцем аварії, а регіон розбурхало потужне електромагнітне поле. Що це було наразі нікому так і не вдалося з’ясувати як і не можливо підтвердити чи спростувати земне походження об’єкта, що згорів.

Редакція може не поділяти думки авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації в матеріалах із посиланням на зовнішні джерела. Роміщення цієї публікаці на інших сайтах без відкритого активного посилання на LikeMe заборонено.