Світ

Відео. Дивiтьcя pociяни, дивiтьcя i плaчтe… Пoки Kpeмль нa kapaнтинi, китaйцi зaxoплюють Сибip

В Інтернеті з’явилося відео, яке описує масштаб китайської експансії в Східному Сибіру: місцеві жителі розповідають, що Китай масово викачує ресурси в Хабаровському краї за мовчазної згоди російської влади. При цьому російське населення в регіоні живе дуже бідно. Пише www.diamantova-ledi.top

Російський журналіст відправився на Далекий Схід в Хабаровський край РФ, де побував в одному з вмираючих населених пунктів.

Місцеві жителі розповідають, що на їхніх очах відбувається масштабна експансія Китаю, який захоплює надра: золото, деревину та інші ресурси видобуваються китайцями на російській території і відправляються в Китай.

При цьому не ядерна зброя, не армія зупинити Китай не зможуть, тому що експансія відбувається дуже підступно — за допомогою м’якої сили. При цьому журналіст звертає увагу, що російське населення в регіоні живе в злиднях: люди проживають в похилих дерев’яних бараках, які швидко руйнуються, при цьому вони звинувачують в тому, що відбувається російську владу.

«Розруха найбагатшою надрами і колись великої країни з убогим населенням, які не вірять більше у власне світле майбутнє. Ось до чого Путін довів Росію. Несамовиті кадри путінської ганьби, зняті в Хабаровському краї. Дивіться і пишайтеся, патріоти …» — сказано в описі автора до відео.

Джерело

Редакція може не поділяти думки авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації в матеріалах із посиланням на зовнішні джерела. Роміщення цієї публікаці на інших сайтах без відкритого активного посилання на LikeMe заборонено.