Наука

Відео: Чому ми більше не зустрічаємо НЛО

Чому до 80-х років минулого століття повідомлення про НЛО надходили регулярно, а зараз про прибульців не чути?

У 1935 році в Канаді неподалік від невеликого міста троє людей спостерігали, як у лісі приземлився корабель прибульців. За їхніми словами, туди піднімалися дуже дивні істоти з тонкими кінцівками та великими головами. Через день після цієї цікавої події на полі було виявлено сліди. Очевидці пов’язують це з тим, що інопланетний корабель здійснив зліт, залишивши на полі обпалені кола. 

У 60-ті роки минулого століття людина вперше опинилась у космосі. З того моменту і почалося різке зростання популярності НЛО. Люди розуміли, що якщо нашим космонавтам вдалося піднятися в космос, то й інші, можливо, існуючі цивілізації змогли б зробити те саме. 

Після польоту Гагаріна до космосу повідомлення про НЛО почали приходити регулярно. Люди з різних країн світу постійно повідомляли місцевим ЗМІ про дивні об’єкти, які вони помічали в небі.

Завжди такі заяви сприймалися дуже скептично. Як правило, докази існування НЛО є фото або відео жахливої ​​якості. У зв’язку з цим фахівці припускають, що люди, які нібито бачили інопланетян, або фантазують, або плутають їх із птахами, літаками чи метеорами. 

Найвідоміший випадок, коли люди помічали інопланетян, стався 1947 року. Тоді в Нью-Мексико виявили кілька літаючих тарілок. Через деякий час вчені довели, що ці тарілки були зроблені шахраями навмисне, щоб ввести всіх в оману.

Останнім часом згадок про прибульців стає дедалі менше. І все це відбувається при тому, що люди винайшли цифрові фотоапарати, які здатні знімати за будь-якої погоди. З моменту появи цих фотоапаратів так і не було зроблено жодного якісного знімку НЛО.

Редакція може не поділяти думки авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації в матеріалах із посиланням на зовнішні джерела. Роміщення цієї публікаці на інших сайтах без відкритого активного посилання на LikeMe заборонено.