Дім

У квітні пора садити капусту на розсаду! Дізнайтеся сприятливі дні за місячним календарем

Більшість дачників і власників присадибних ділянок розсаду білокачанної капусти вирощують в теплицях. Незважаючи на те, що влітку у відкритому грунті ця культура відмінно росте практично в будь-яку погоду, розсаді потрібна прохолода. 

Якраз в квітні в більшості регіонів в теплицях ще прохолодно, а світла – багато. У домашніх умовах відмінно росте розсада на прохолодних лоджіях або верандах.

Садити в середині весни з білокачанної капусти можна відразу всі сорти. Ранні ростуть швидко і в червні можна буде зривати вже качани. Пізні свої качани нарощуватимете і сформуєте до осені.

Найкраще сіяти насіння капусти, коли Місяць росте. Але в цьому році Молодик тільки 12 квітня. До цього числа Місяць спадний. Тому ми напишемо дати, коли Небесне тіло знаходиться під родючими знаками Зодіаку. А коли ці дні припадають на зростаючий Місяць, виділимо жирним.

Отже, садити капусту білокачанну на розсаду можна 3, 4, 5 (до 4-ї години дня), 8, 9, 13, 14, 18, 19, 25, 26, 28 квітня 2021 року.

Щоб вам не довелось шукати сприятливі дні для пікіровки розсади капусти і пересадки її у відкритий грунт, напишемо їх тут:

  • У травні 2021 року пікірувати і висаджувати на грядку можна 1, 2, 5, 6, 7, (до 3 годин дня), 15, 16, 17 (до 4 годин дня), з 22 по 25, 28 і 29.
  • У червні висадкою розсади краще зайнятися 1, 2, 3, 6, 7, 8, 11, 12, 13 числа.

У насіння капусти тверда оболонка і часто сходи можна чекати довго. Щоб паростки з’явилися швидше, насіння перед посівом можна замочити в стимуляторах зростання:

Можна скористатись спеціальними препаратами або вам допоможе швидше отримати сходи 3% Перекис водню. У ньому насіння витримують протягом 20 хвилин.

Бажаємо вам в новому сезоні багатих врожаїв !!!

Редакція може не поділяти думки авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації в матеріалах із посиланням на зовнішні джерела. Роміщення цієї публікаці на інших сайтах без відкритого активного посилання на LikeMe заборонено.