Дім

Чим підживлювати розсаду помідорів, перців, квітів після пікіровки, щоб швидко вкоренилася і добре росла

Багато господарів для швидкого вкорінення розсади після пікіровки застосовують розчини з Корневином або Гетероуксіном. Ці препарати прискорюють утворення нових корінців і розростання кореневої системи, що допомагає рослинам після пересадки швидко вкорінюватися і рости.

Але щоб розсада не тільки швидко вкоренилася, але вийшла міцною, що не витягується і в майбутньому давала хороший урожай (або цвіла), для підгодівлі використовують розчин з добрива з певною формулою і бурштинову кислоту.

Чим підгодувати розсаду перців, баклажанів і квітів після пікіровки

Перший раз одразу після пікіровки, а другий раз через десять – чотирнадцять днів полийте розсаду квітів, перців і баклажанів розчином з наступних складових:

1. 7-10 г мінерального добрива з формулою 13:40:13. Можна взяти будь-яке добриво, наприклад, Master або Агромастер. Для тих, хто не знає, пояснимо, що перша і остання цифра – це азот і калій, а 40 – це відсоток вмісту фосфору. Саме фосфор допоможе швидко нарости молодим рослинам коріння, оскільки він є будівельним матеріалом їхніх клітин.

2. 1-2 г бурштинової кислоти (це приблизно 10 таблеток). Бурштинова кислота активізує розвиток кореневої системи.

3. 5 літрів води.

Спочатку розведіть суміш з кислоти і добрива в невеликій кількості води, а потім доведіть розчин до потрібного обсягу. Якщо розсади багато, то компонентів візьміть в 2 рази більше і розведіть їх в 10 літрах води.

Підгодовуйте рослини тільки після того, як поллєте простою водою. Сухі корені добрива можуть обпалити.

До речі! Ця підгодівля підійде для розсади після висадки на грядку в теплицю або відкритий грунт.

Яким добривом підгодувати помідори після пікіровки

Розсада томатів в домашніх умовах від нестачі освітлення і надлишку азоту в ґрунті нерідко витягується і нарощує зелену масу замість фомування коренеплоду. Тому її після пікіровки краще підгодувати добривом Монофосфат калію плюс бурштинова кислота. Готується підгодівля з розрахунку на 10 л води:

· 15 г добрива;

· 2 г (20 таблеток) бурштинової кислоти.

Це добриво допоможе розсаді помідорів швидко вкоренитися і не дасть їй рости у висоту. Якщо саджанці томатів у вас міцні, а освітлення досить, можна після пікіровки полити їх тією ж підгодівлею, що і для перців, баклажанів, квітів.

Підживлення з бурштиновою кислотою і фосфором допоможе розсаді не тільки швидко вкоренитися, але і наростити хорошу міцну, кореневу систему. В результаті саджанці будуть активно розвиватися, вийдуть міцними і здоровими.

Редакція може не поділяти думки авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації в матеріалах із посиланням на зовнішні джерела. Роміщення цієї публікаці на інших сайтах без відкритого активного посилання на LikeMe заборонено.