Uncategorized

Цирк “Шапіто” відпочиває: Продовження епопеї маразмів навколо крейсера “Москва” (ДОКУМЕНТ)

Російська пропаганда завела ситуацію навколо війни в Україні до такого маразму, що російське військово-політичне командування забрехлося до такої міри, що робляться заяви і віддаються накази, які просто заперечують будь-який здоровий глузд.

Уявіть собі на хвильку, екіпаж затонулого крейсера “Москва” визнали учасниками “спецоперації”. При цьому сам корабель, як стверджує Міноборони, у жодній «спецоперації» не брав участь

Це випливає із відповіді прокуратури Чорноморського флоту на запит матері пораненого матроса. У першому абзаці — крейсер до операції не залучали, він просто стояв поряд. А далі — але залучали військову частину, де і були моряки.

Мабуть, Міноборони, зокрема після реакції Дмитра Шкребця, вирішило відкупитися. Рідні моряки зможуть претендувати на президентські виплати. Але тут друге — учасниками спецоперації офіційно визнаються стороковики, які в ній не брали участі.

Редакція може не поділяти думки авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації в матеріалах із посиланням на зовнішні джерела. Роміщення цієї публікаці на інших сайтах без відкритого активного посилання на LikeMe заборонено.