Uncategorized

Це фіаско! Розгром на Сіверському Дінці визнала анвіть пропаганда. Аж виють від безсилля

Розгром на Сіверському Дінці — схоже, найбільша поразка росіян у другій фазі спецоперації. Тепер це визнають навіть провладні пропагандисти, «військори» та коментатори.

Всі вони, включаючи «героя» Донбасу-2014 Ігоря Стрєлкова, починають шукати винних у сумному для себе результаті битви біля Білогорівки, де російська сторона втратила десятки (наводяться цифри від 70 до 250) одиниць важкої техніки та, ймовірно, сотні людей.

Досі провоєнні так звані експерти або заперечували промахи командування, або просто ігнорували їх, дотримуючись принципу, що свою армію публічно критикувати не можна. Але наслідки невдалих спроб форсування Сіверського Дінця у першій декаді травня такі, що не помічати втрати вже неможливо.

«Прорвало» навіть найзапекліших прихильників війни з Україною, тепер вони обрушилися з критикою на командування і почали детально розбирати помилки.

“Наступ був організований злочинно погано”, – виносить вирок один із постійних експертів “Соловйов LIVE”

Редакція може не поділяти думки авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації в матеріалах із посиланням на зовнішні джерела. Роміщення цієї публікаці на інших сайтах без відкритого активного посилання на LikeMe заборонено.