Uncategorized

Та ти шо! Дімон алкаш тупаючи своєю маленькою ніжкою зробив низку важливих заяв…

Спостерігаючи за переляканими росіянами, яких вчора наче овець розтягували путніські пси по автозаках, Ведмедик Дімон алкаш набрався сміливості і тупаючи своєю маленькою ніжкою зробив низку “важливих” заяв.

Росія обрала свій шлях, дороги назад немає.

  • Референдуми відбудуться, а донбаські республіки та інші території будуть прийняті до Росії.
  • Захист усіх територій, що приєдналися, буде суттєво посилено Збройними силами Росії.
  • Росія оголосила, що для такого захисту можуть бути використані не тільки мобілізаційні можливості, а й будь-яка російська зброя, включаючи стратегічну ядерну та зброю на нових засадах.

Отже судячи із цієї риторики, результат референдуму вже давно наперед відомий. 99% виявлених голосів будуть за росію, незалежно від тогго чи взагалі хтось прийде голосувати.

“Тому різним відставним ідіотам з генеральськими лампасами не треба лякати нас розмовами про удар НАТО по Криму. Гіперзвук гарантовано здатний досягти цілей у Європі та США набагато швидше.

А ось західному істеблішменту взагалі всім громадянам натовських країн потрібно зрозуміти, що Росія обрала свій шлях. Дороги назад немає” – заявив він.

Редакція може не поділяти думки авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації в матеріалах із посиланням на зовнішні джерела. Роміщення цієї публікаці на інших сайтах без відкритого активного посилання на LikeMe заборонено.