Uncategorized

Стало відомо, що гроші для окупантів в в Україні йшли через дружину Медведчука

Дружина підозрюваного у державній зраді Віктора Медведчука Оксана Марченко є одним із організаторів підпільного фінансування російських окупаційних угруповань. Про це повідомляє прес-центр СБУ.

Наслідком було встановлено, що Марченко є кінцевим бенефіціаром мережі київських компаній та підприємства в Ялті, які переказували мільйонні суми на рахунки Росгвардії та МВС РФ в окупованому Криму. Вказані компанії сплачували нібито за «охорону нерухомості Медведчука» на території півострова.

Крім того, бізнес-структура Марченка регулярно поповнювала російський бюджет через сплату «податків і зборів». За підрахунками, загалом її компанії сплатили на користь країни-агресора платежів на понад 50 млн у гривневому еквіваленті.

“Для реалізації схеми Оксана Марченко зареєструвала в Ялті товариство зі статутним капіталом більш ніж 1 млрд російських рублів. Для його створення задіяла активи трьох підконтрольних інвестиційних компаній, розташованих у Києві. Потім “кримська” фірма підписала відповідні “охоронні” угоди зі структурами Росгвардії та МВС РФ. Після початку повномасштабного вторгнення Росії компанія Марченко продовжила фінансувати бюджет рашистів”, – повідомили у СБУ.

Силовики провели 11 обшуків на об’єктах нерухомості подружжя Медведчука, офісах її київських компаній та за адресами проживання їхніх топ-менеджерів. У рамках слідчих дій було виявлено документи, комп’ютери, флешки та мобільні телефони з доказами угод, а також печатки та банківські картки, які використовувалися у незаконній діяльності.

На основі зібраних доказів Оксані Марченко було заочно повідомлено про підозру у фінансуванні дій, вчинених з метою насильницької зміни чи повалення конституційного ладу чи захоплення державної влади, зміни кордонів території чи державного кордону України.

Редакція може не поділяти думки авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації в матеріалах із посиланням на зовнішні джерела. Роміщення цієї публікаці на інших сайтах без відкритого активного посилання на LikeMe заборонено.