Психологія

Сакральні Геометричні Форми. Чому так важливе розуміння простих істин сакральної геометрії

Символіка геометричних форм лежить в основі структури Простору. Кожна геометрична фігура може сприйматися як карта, в якій міститься частина знання про будову Світу, Людини, Космосу. Знаючи мову геометричних фігур можна знайти розуміння нескінченного Світу Буття – Абсолюту.

Сфера

Сфера – найпростіша і найбільш досконала з простих форм. Вона є виразом єдності й завершеності. У всі часи сфера була символом родючості, життя, цілісності.

Найпоширенішою формою у Всесвіті є саме сфера: планети, зірки, галактики. Якщо опуститися на землю, то ви побачите безліч сферичних форм навколо – бульбашки повітря у воді, краплі води на розпеченій плиті, краплі ртуті набувають кулясту форму, мильні бульбашки, атомні ядра.

Коло

Коло – двомірна тінь сфери, уособлює неподільність і досконалість Всесвіту. Не маючи ні початку, ні кінця, він представляє нескінченність, досконалість і вічність. Це нескінченна лінія, яка замикає час і простір.

Коло або округлість вважається найбільш природним, священним станом, наповненим самість, вічністю, нескінченної мудрістю.

Точка, крапка

Точка – це початок і єдність всіх вимірювань і форм. Є первинним принципом будь-яких форм. Точкою можна позначити, як нескінченно мале – ядро ​​атома, так і нескінченно великий – Всесвіт.

Точка символізує процес початку, народження, тишу, порожнечу, буття, джерело свідомості, Дух, Абсолют …

Спіраль

Спіраль поєднує в собі одночасно форму кола і імпульс руху, є символом часу, циклічних сезонів народження, розвитку, зрілості, старіння і смерті. Одночасно втілює в собі символіку життя і смерті, розвитку на молекулярному і космічному рівні.

Форма спіралі зустрічається в природі найчастіше – починаючи від папілярного малюнка на пальцях людини і закручених молекул ДНК, закінчуючи вирами, тайфунами, антициклонами, смерчами і галактиками.

Трикутник

У мові форм трикутник виступає найпростішою формою після точки. Три точки трикутника відносяться до тріади світових принципів: творіння, збереження і розчинення.

Трикутник символізує плодючість силу землі, шлюб, полум’я, фізичну стабільність. А ще уособлює триєдність: тіло-розум-душа; батька-матір-дитя; небо-земля-нижній світ.

Три з’єднаних трикутника – символ абсолютного, символ здоров’я.

Трикутник в квадраті – Божественне і людське, небесне і земне, духовне і тілесне.

Трикутник всередині кола – троїчність в Єдиному; два пересічних трикутники – з’єднання вогню і води, перемога духу над матерією.

Квадрат

Квадрат – базова форма, вмістилище і основа проявленого світу. Квадрат – форма порядку і досконалості, опора геометрії простору. Ця фігура символізує стабільність. Її вібрації: надійність, порядність, спокій.

Квадрат пов’язаний з такими ідеями, як рівність, простота, прямота, порядок, мудрість, честь, земля. Квадратна структура описує просторовий склад Всесвіту: сторони світу – спрямування; часові координати – чотири частини доби, чотири пори року; класифікацію соціальної сфери – 4 соціальні класи, чотири ранги, чотири касти.

Висновок

Існують і інші символи сакральної геометрії – куб, хрест, п’ятикутник, шестикутник, фрактали і багато інших цікавих і складних форм.

Сакральні геометричні форми – важливий засіб для духовного зростання. За допомогою геометричної форми людина може вступати в контакт з багатим інформаційно-енергетичним світом і використовувати ці дані для збільшення свого внутрішнього потенціалу, для розкриття своїх здібностей і якісного збільшення власнї особистї сили.

Розуміння простих істин сакральної геометрії веде до розвитку свідомості і відкриття серця, що є наступним кроком в людському розвитку.

Редакція може не поділяти думки авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації в матеріалах із посиланням на зовнішні джерела. Роміщення цієї публікаці на інших сайтах без відкритого активного посилання на LikeMe заборонено.