Путін
Uncategorized

Путін відправив у відставку генералів, які виставили його загальносвітовим посміховиськом

Схоже на те, що путін дуже сильно розчарувався у своєму вищому військовому командуванні. Через результати його так званої спецоперації путін став загальносвітовим посміховиськом. І це не могло не закінчитись погано для тих, хто командували “другою амрією світу”. Багато цікавого із цього приводу розповідає Британська розвідка.

За останні кілька тижні у московії відбувся один із найграндіозніших кадрових шухерів у армії за всю її історію. Тим кому більше повезло просто відправили у відставку, інших, у місця позбавлення волі.

Наприклад, генерал-лейтенанта Сергія Киселя, що командував першою гвардійською танковою армією, усунули з посади за нездатність захопити Харків. Віцеадмірала Ігоря Осіпова, який командував Чорноморським флотом, ймовірно, також усунули після затоплення крейсера «Москва».

Разом із тим начальник генштабу росії Валерій Герасимов, найімовірніше, залишається на своїй посаді, але неясно, чи зберіг він довіру путіна.

«Багато чиновників, причетних до вторгнення, ймовірно, все більше уваги приділяють униканню особистої відповідальності за невдачі операції. Це може створити додаткове навантаження на централізовану модель управління, оскільки офіцери все частіше прагнутимуть покласти ухвалення ключових рішень на начальство. В таких умовах росії буде важко повернути собі ініціативу», – повідомляє розвідка.

Путінський режим вирішив не давати приводу для виставлення себе на ще більше посміховище і вирішив не оприлюднювати ці гучні ганебні відставки.

Редакція може не поділяти думки авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації в матеріалах із посиланням на зовнішні джерела. Роміщення цієї публікаці на інших сайтах без відкритого активного посилання на LikeMe заборонено.