Uncategorized

Просто звіздець якийсь! “Україну вигадали польські масони”: Викладач одеського вишу розповідає студентам про “малоросію” (відео)

Студенти вимагають, щоби «історика» замінили, адже те, що їм викладають, нічого спільного з історією України не має.

Джерело: ТСН.ua

Студенти впевнені, що викладач пропагує сепаратизм. Фото: скріншот з відео.

Студенти одеського вищого навчального закладу зняли на відео, як викладач історії розповідає їм, що Україна – проект польських масонів. Фрагмент лекції обурені студенти зафільмували й оприлюднили.

Вони впевнені, що викладач пропагує сепаратизм і вимагають, щоби «історика» замінили, адже те, що їм викладають, нічого спільного з історією України не має. «Польські масони придумали проект Україна. В той час як місцеві жителі називалися малороси. Ма-ло-ро-сі-я… Щоб помститися за загибель найкращих синів польського народу, масони придумали Україну як політичний проект, щоб помститися Росії», – стверджує викладач на лекції.

Студенти стверджують, що викладач орієнтується на українофобську літературу, в якій гімн України називають бандерівським, мову – селянською, а саму Україну – міражем і фікцією. Окрім цього, лектор змушує писати студентів реферати за книжкою «Україна, якої не було». «З моєї точки зору, через цей інцидент треба підняти питання щодо територіальної цілісності та суверенітету України… Це кримінальний злочин», – зазначив генеральний директор директорату вищої освіти МОН України Олег Шаров.

Редакція може не поділяти думки авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації в матеріалах із посиланням на зовнішні джерела. Роміщення цієї публікаці на інших сайтах без відкритого активного посилання на LikeMe заборонено.