Еокологія

Під шумок війни в українців “віджимають” Карпати! Міндовкілля в ділі…

Найстаріший природний парк України може очолити підставний керівник, який з 2013 року постійно перебуває у полі зору правоохоронних оргнанів.

26 серпня, колектив Парку отримав накази про звільнення з посади діючого керівника Володимира Солободяна, та про призначення нового очільника Степана Гошовського з 27 серпня, із якогось дива в суботу!

Про це повідомляє сторінка Карпатського НПП у соціальній мережі Фейсбук, пише Файна сторінка.

На представлення Степана Гошовського, як нового очільника колективу прибули Руслан Гречаник, перший заступник міністра захисту довкілля та природних ресурсів України, Едуард Арустамян, директор Департаменту природно-заповідного фонду та земельних ресурсів. а також кандидат на посаду директора Степан Гошовський.

Проте офіційні представники Мінприроди зіткнулися з величезним опором колективу Парку, представників органів місцевого самоврядування, громадських організацій та небайдужих громадян. Перше і ключове запитання до непроханих гостей – Яка причина звільнення діючого керівника Володимира Слободяна залишилося без відповіді.

Важливо відзначити, що історія з конкурсами на посаду директора КНПП вже набула анекдотичного змісту. Чотири роки конкурсна комісія не спроможна визначити переможця, при цьому не надаючи жодних пояснень. Тут все зрозуміло – серед кандидатів немає «свого»!

Як повідомляє “Апостроф”, Степан Гошовський, раніше був замішаний у торгівлі незаконною деревиною.

“З 2013 року Гошовський постійно перебуває у полі зору правоохоронців, зокрема через торгівлю краденим лісом. Незаконна обробка лісодеревини відбувалася на пилорамі поблизу села Тисів, що неофіційно належала Гошовському”, – пише видання.

Потенційного директора КНПП також підозрюють у торгівлі контрафактною тютюновою продукцією. Він був частиною угрупування, яке виготовляло цигарки з підробленими акцизними марками. Гошовський особисто відповідав за фасування та перевезення незаконно виготовленої тютюнової продукції. Тютюнові вироби, брикети та дрова у спеціально обладнаних автівках контрабандним шляхом доставляли на європейський ринок, розповіли журналісти.

“Наразі Гошовський працює у Болехівському лісгоспі, де асистує директору установи у незаконній закупівлі дров, самовільних рубках, а також у залякуванні місцевих активістів”, – цитує видання політичного експерта Олексія Голобуцького.

За кандидатами у директори КНПП стоять сили, що хочуть отримати вільний доступ до ресурсів парку, вважають журналісти. За їх даними, мова йде про представників так званої групи “Приват”, які запланували відчуження 200 га заповідних земель під потреби курорту “Буковель”.

Як повідомляє Telegra.ph сьогодні Гошовський прийшов до КНПП вимагати прийняття його колективом вже у супроводі двох адвокатів. 

Можливо ви будете здивовані, але однією із адвокатів виявилась Христина Підлуцька, яка раніше представляла інтереси курорту Буковель у справах проти Карпатського НПП про намагання захопити землі природно-заповідного фонду. Іншим адвокатом і зовсім виявився знаний на Прикарпатті Ігор Кукушкін, якого пов’язують із так званим кримінальним кланом “Еспешників”.

Редакція може не поділяти думки авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації в матеріалах із посиланням на зовнішні джерела. Роміщення цієї публікаці на інших сайтах без відкритого активного посилання на LikeMe заборонено.