Uncategorized

Перша згадка про путіна в ЗМІ за 1992 рік. Ви будете вражені про що там писалось

Російська пропаганда вже деслятиліття намагається надіти наголову росіян міф про геніальність і високу мораль путіна.

Сьогодні весь світ має гірку можливсіть спостерігати його морально-етичні якості, які заперечують навіть натяк на якусь людяність. Але яким він був 30 років тому?

У мережі оприлюднили першу згадку про путіна ще у далекому 1992 році: “Полковник КДБ пустив світом Пітер”.

Наводимо нижче переклад тексту публікацї українською мовою:

У Петербурзі черговий скандал: депутатська комісія на чолі з Мариною Сальє вимагає відсторонити з посади голови комітету із зовнішніх зносин мерії Володимира Путіна.

Полковник КДБ у минулому, не маючи повноважень від уряду, він видавав ліцензії на вивезення за кордон для продажу за бартером нафти, лісу, кольорових та рідкісноземельних металів сумнівним та маловідомим фірмам, що часто створені напередодні. Крім цього, в більшості випадків ліцензії видавалися заздалегідь — до укладення договорів із західними партнерами та без пред’явлення документів щодо наявності товарів. І ціни призначалися демпінгові — у дві тисячі разів нижчі за існуючі.

Митниця, однак, за кордон не пустила. Комісія передає матеріали розслідування до прокуратури та російського департаменту кадрів, так що Путіну, можливо, доведеться відповідати перед рідним йому колись відомством за те, що він позбавив місто 122 мільйонів доларів.

Ось вам і вся правда про моральні стандарти і якості путіна. Він таким був завжди і дана стаття – лише капля в морі всієї страшної правди.

Редакція може не поділяти думки авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації в матеріалах із посиланням на зовнішні джерела. Роміщення цієї публікаці на інших сайтах без відкритого активного посилання на LikeMe заборонено.