Нова фішка від влади: “заморозити” тарифи на тепло і гарячу воду. Що це означає

Після того, як в Україні прийняли рішення про введення фіксованої ціни на газ для населення на рівні 6,99 грн за кубометр, уряд планує також “заморозити” тарифи на тепло і гарячу воду.

Як повідомляє “Урядовий портал”, про це 25 січня заявив прем’єр-міністр Денис Шмигаль під час засідання погоджувальної ради в парламенті.

Він уточнив, що готується меморандум, що стосується тарифів на централізоване опалення і гаряче водопостачання. Над його розробкою працює Уряд спільно з профільним комітетом Верховної Ради, народними депутатами, Офісом Президента, Асоціацією міст України.

За словами Дениса Шмигаля, підписання меморандуму має відбутися найближчим часом.

Як повідомляв “Апостроф”, 25 січня, в Україні з новою силою спалахнули масові протести проти підвищення тарифів на комунальні послуги. Крім жителів в Пересічна на Харківщині, які перекрили дорогу на Харків, на протести вийшли жителі Києва, Полтави, Херсона та інших населених пунктів.

Редакція може не поділяти думки авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації в матеріалах із посиланням на зовнішні джерела. Роміщення цієї публікаці на інших сайтах без відкритого активного посилання на LikeMe заборонено.
Опубліковано
В категорії Uncategorized