Uncategorized

Ніколи не кажи “ніколи”: Посол Росії у Вашингтоні заговорив про капітуляцію Москви

Судячи із риторики московитів справи у Кремля зовсім кепські. Кажуть, кожен говорить про те, що його болить. Про це заговорив Анатолій Антонов, який є посол Росії у Вашингтоні на пропагандистському каналі “Соловйов Live”.

Пропагандистів болить тема провалу війни Кремля в Україні і вони раптом вирішили з’ясувати, а що там на рахунок капітуляції Москви?

Звісно Антонов заявив, що “капітуляції” Москви в Україні не буде.

“Ми твердо і ясно говоримо і однозначно у цьому впевнені, принаймні російські дипломати, які працюють тут, такої капітуляції не буде, ніколи не буде”, заявив Антонов в ефірі телеканалу .

Наче під копірку пропагандисти повторюють свою мантру, що поставлені президентом Росії Володимиром Путіним завдання війни в Україні “будуть повністю виконані”, додав він.

Ну і далі своє “бла-бла-бла” про ядерну війну… Начебто це не Росія вчинила все це божевілля, проушуючи всі можливі принципи міжнародних взаємовідносин, придумавши якісь казкові причини.

Редакція може не поділяти думки авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації в матеріалах із посиланням на зовнішні джерела. Роміщення цієї публікаці на інших сайтах без відкритого активного посилання на LikeMe заборонено.