Uncategorized

Не допомогли навіть гелікоптери: На Харківщині ЗСУ відбили атаку росіян

На наші захисники відбили атаку загарбників, їм не допомогли навіть бойові гелікоптери. Недовизволителям довелось згортати свої імперські амбіції і втікати звідки прийшли.

Дану інформацію повідомив голова Харківської обласної військової адміністрації Олег Синегубов у месенджері Telegram.

“Харківщина довела, що позицій не здасть. ЗСУ впевнено йдуть до перемоги та відбивають атаки. Сьогодні росіяни вирішили перевірити наші війська бойовими вертольотами К-52, Збройні сили України напад успішно відбили”, – зазначив він.

Також він повідомив, що наші війсткові також контролюють переміщення ворога в Ізюмському напрямку.

“Розуміючи, що битву за Харків вони програли, окупанти намагаються сконцентрувати війська біля Ізюму. Ми не допускаємо їхнього просування”, – наголосив глава ОВ.

Крім того Синегубов поінформував, що сьогодні вдень російські геноцидні війська цинічно обстріляли цивільну інфраструктуру Лозової.

“За інформацією Штабу оборони, зафіксували і ракетні удари. Є постраждалі серед мирних жителів, остання інформація – постраждали 8 цивільних, щонайменше 20 пошкоджених будинків! Росіяни обстрілами пошкодили котельні, об’єкти цивільної інфраструктури, зокрема школу та дитсадок. Вдячний місцевій владі та комунальним службам Лозової за зусилля та оперативне усунення наслідків російського вторгнення”, – зазначив він.

Редакція може не поділяти думки авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації в матеріалах із посиланням на зовнішні джерела. Роміщення цієї публікаці на інших сайтах без відкритого активного посилання на LikeMe заборонено.