Наука

Наш мозок не народжує думки

В головах у кількох людей, що живуть в різних кінцях світу, можуть виникати однакові думки. Трапляється, що і наукові відкриття роблять відразу кілька людей в один час. Чому так відбувається? – давайте розбиратися.

Для початку, важливо розуміти, що думки не народжуються в мозку, вони туди “приходять”.

Наш мозок не генерує думки.

Мозок просто дозволяє їм увійти в нього з потоку свідомості. Він приймає думку, конвертує її в електричні імпульси, і посилає через центральну нервову систему в усі частини тіла. Кожну думку ми усвідомлюємо всім тілом! Від однієї лише думки у нас можуть з’явитися мурашки, сльози, спазми та інші тілесні реакції.

Мозок є електромагнітним приймачем.

Він складається з різних відділів, призначених для приймання, розміщення і посилення думок. Залежно від щільності води в клітинах, різні відділи мозку мають різну місткість і провідність. Одні здатні вміщати тільки думки високої частоти, а інші – думки низької частоти. Мозок здатен приймати думки певної частоти, тільки якщо відповідний його відділ знаходиться в активному стані.

Думки є енергією, пульсуючою на різних частотах . Думки страху – це низькочастотні енергії, думки любові – високочастотні. Якщо відділ, який відповідає за думки певних частот буде активний, то нами приймаються думки відповідного рівня. Так ми самі притягуємо думки, згідно з принципом тяжіння.

Кожній людині доступні будь-які думки, від геніальних, до найжахливіших. Якими будуть ці думки залежить тільки від нас самих.

Будь-яка думка нікуди не зникає, вона крутиться в потоці свідомості, і доступна будь-кому, хто налаштований на її частоту.

Як робляться відкриття?

Все, що існує колись було думкою, і воно не тільки зберігає цю думку, а й випромінює її назад, в те, що називається “потоком свідомості”, або Божественним Розумом. 

Повертається не тільки думка свого єства, а й усвідомлення того, що це єство оточує. Це і є “колективне сприйняття”, і воно також виливається в потік свідомості. Кожен атом, випромінює думку свого єства в Божественний Розум, туди, звідки вона і прийшла. І кожна людина здатна прийняти цю думку, налаштувавшись на її хвилю.

Ми постійно черпаємо думки з потоку свідомості, наділяємо їх своїми почуттями, і повертаємо назад в цей потік. Так думки можуть підхопити інші люди, навіть, якщо вони живуть далеко від нас. Те, що ми мислимо, доступне всім без виняткуВсі “живляться” думками всіх.

Функції мозку полягають в прийомі і обробці думок. Але далеко не кожне створіння володіє таким же мозком, що і людина. І тим не менше, всі об’єкти здатні взаємодіяти з потоком свідомості.

Редакція може не поділяти думки авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації в матеріалах із посиланням на зовнішні джерела. Роміщення цієї публікаці на інших сайтах без відкритого активного посилання на LikeMe заборонено.