Uncategorized

На росії передмайданні настрої… В повітрі запахло протестами. Кремль змушений іти вабанк…

Все більше зет-блогерів і змінюють свою риторику не на користь путінського режиму. Явище пчало набирати настільки масових масштабів, що цих так званих лідерів думок не зупиняють навіть закони про дискредитацію армії.

По простому, населення розуміє що чергове масове просування наративу “танки дають, но нєт нікакой пінікі” є лише намагання знову створити вигляд, наче ті, хто називають себе владою щось контролюють у розв’язаній проти України війні.

Це не приховують навіть на найвищому рівні і в Держдумі РФ офіційно занепокоїлися активізацією патріотизму серед росіян, які почали висловлювати надто націоналістичні настрої на тлі поразок у війні з Україною. Про це повідомляють російські ЗМІ.

У Кремлі серйозно побоюються настання так званого російського “Майдану” з боку патріотів, які розчаровані невдачами військ РФ у війні проти України.

За словами депутата від “Єдиної Росії” Олега Матвейчева, після ослаблення позицій лібералів і комуністів усередині Держдуми єдиною загрозою чинному режиму є “турбопатріотичний майдан”. Причому тригером для початку протестів може бути будь-який привід.

“У черговий раз трапиться щось на кшталт Ізюму чи Балаклії, і чергова істерика, що всі, виходимо на вулиці, прибираємо якогось “злодія Шойгу”, – сказав він.

Також видання наводить слова політолога Аббаса Галямова. Він вважає, що Кремль має намір звинувачувати суспільство у наявності “майданних настроїв”, використовуючи для цього свого кишенькового спікера Матвейчева. Це робиться для того, щоб застосувати нові репресії.

“Звинувачення в майданних настроях у Росії зазвичай передують репресіям. Схоже, що настав час “патріотів”. Принаймні останнє китайське попередження їм надіслано”, – додав він.

Найімовірніше путінський режим ставитиме на найближчий наступ все, оскільки народ вимагає видовищ, а останнім часом отримує лише ганебні новини. Разом із тим такий стан черей може спровокувати багато необдуманих і спонтанних кроків, які можуть звести на нівець всі їхні надії.

Редакція може не поділяти думки авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації в матеріалах із посиланням на зовнішні джерела. Роміщення цієї публікаці на інших сайтах без відкритого активного посилання на LikeMe заборонено.