Світ

“На березі океану”: Меган Маркл готується до свого чергового весілля. “Забути королівську родину назавжди”

Фанати Меган Маркл здивовані несподіваним поворотом подій. Як стало відомо від інсайдера репортерові англомовного видання Heat, Меган Маркл і принц Гаррі задумали зіграти друге весілля – на цей раз в Каліфорнії. Пише korupciya.com

Як розповів інсайдер, принц і герцогиня вирішили принести нові клятви, після чого влаштувати грандіозний прийом для своїх друзів. Причому вони задумали провести романтичну церемонію – на березі океану, на заході сонця.

Після чого відсвяткувати цю подію з цілою когортою своїх знаменитих друзів, серед яких значаться Джордж і Амаль Клуні, Опра Уїнфрі, Дженніфер Лопес з Алексом Родрігесом, Бейонсе, Серена Вільямс і багато інших.

Як розповів інсайдер, герцогиня хоче скоріше забути про своє життя в королівській родині, яка її так розчарувала. І в числі подій, спогади про які їй хочеться стерти скоріше, – її урочисте весілля в Віндзорі, яке було проведено, як і належить, у строгих королівських традиціях.

Як сподівається Меган, нова неформальна церемонія витіснить з її пам’яті першу, яку вона вважає помпезною і надмірно розкішною.

Що ж стосується практичного боку нової витівки Маркл, то з цієї точки зору вона теж має певний сенс. Адже якщо Гаррі стане чоловіком американської громадянки Меган на каліфорнійській землі, це полегшить йому процедуру отримання громадянства. Що було б для принца дуже до речі, якщо він дійсно вирішить залишитися в Америці: це дозволить йому отримати дозвіл на роботу. А можливість поповнювати сімейний бюджет зараз для Гаррі дуже важлива. Адже після виходу зі складу королівської сім’ї принц і герцогиня обіцяли стати фінансово незалежними

Редакція може не поділяти думки авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації в матеріалах із посиланням на зовнішні джерела. Роміщення цієї публікаці на інших сайтах без відкритого активного посилання на LikeMe заборонено.