Дозвілля

Містична дата 20.02.2020: Як притягнути удачу і що не можна робити

У лютому 2020 випадає відразу кілька енергетично сильних дат, яким астрологи приписують особливе значення – це 02.02.2020, 20.02.2020 і 22.02.2020, передають Патріоти України.

Вважається, що 20 лютого почнеться 27 місячна доба, якій протегує Тризуб. Астрологи стверджують, що це ідеальний час для вирішення серйозних питань.

Нумерологи звертають увагу на те, що двійка володіє сильною енергією, яка може бути як позитивною, так і руйнівною. Тому цю енергію слід направляти в потрібне русло.

20 лютого може стати початком нового циклу розвитку людини. Шлюби, укладені в цей день, будуть вдалими і міцними. Четвер, на який випадає цей день, знаходиться під заступництвом Юпітера – планети Щастя, тому 20 лютого – хороший день для створення щасливої родини.

Крім того, двійка приносить фінансовий успіх – можливий виграш у лотерею або збільшення інвестицій, але гроші будуть приходити до того, хто їх витрачає.

20.02.2020 – майже дзеркальна дата – паліндром, тому можливі радикальні зміни в долі. Категорично не можна в цей день думати про погане і лаятися, а щоб привернути удачу – потрібно максимально візуалізувати бажане.

Редакція може не поділяти думки авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації в матеріалах із посиланням на зовнішні джерела. Роміщення цієї публікаці на інших сайтах без відкритого активного посилання на LikeMe заборонено.