Наука

Місяць перетворять у “восьмий континент”: Стало відомо про новий космічний проєкт

Європейське космічне агентство розкрило амбітні плани зі створення супутникової навігаційної та телекомунікаційної мережі навколо Місяця, яка може перетворити природний супутник Землі в її “восьмий континент”.

Про це повідомляє DailyMail.

В рамках проекту на орбіту Місяця планується вивести групу супутників. ЄКА заявляє, що система зв’язку і навігації здешевить польоти в майбутньому.

Відзначається, що нова інфраструктура перетворить наш природний супутник в “восьмий континент”, оскільки людство розправляє крила і будує міста на поверхні Місяця.

Планується, що Moonlight підтримуватиме космічну станцію Lunar Gateway та інші проекти.

На цей час з британськими фірмами укладені контракти на суму 2 мільйони фунтів стерлінгів.

“Ми входимо в нову фазу – систематичне дослідження нашого “восьмого континенту”, Місяця”, – заявив представник ЄКА Девід Паркер.

Компанії з Великобританії, ЄС і Канади будуть працювати з космічним агентством над проектом Moonlight, який забезпечить постійну присутність людей на Місяці та біля нього.

ЄКА прогнозує, що в майбутньому, завдяки місячній базі, стануть можливими регулярні поїздки туди та назад.

Редакція може не поділяти думки авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації в матеріалах із посиланням на зовнішні джерела. Роміщення цієї публікаці на інших сайтах без відкритого активного посилання на LikeMe заборонено.