Персона

Криворучкіна заявила про намагання Міндовкілля подарувати росії трильйони збитків нанесених екології України

Народна депутатка України Олена Криворучкіна жорстко розкритикувала ініціативу Міндовкілля щодо реформування Держекоінспекції. Більше того вона заявила, що запропонована нова концепція свідчить про халатність у вищих ешелонах влади або про цілеспрямовані дії націлені проти основ національної безпеки України. Більше того Міндовкілля просто скопіювало старий документ 2017 року і видало його за новий.

Із цього приводу Олена Криворучкіна оприлюднила відеозвернення в соціальній мережі Фейсбук.

Що це, дилетантство у вищих ешелонах влади, чи навмисне гальмування процесів реформування Держекоінспекції, яка безпосередньо задіяна у формуванні доказової бази, без якої неможливе відшкодування завданих Україні російською агресією трильйонних екологічних збитків?

Вона переконана, що псевдорефорси Міндовкілля націлені на блокування процесу фіксації фактів та нарахування збитків нанесених російськими військами в Україні, та по факту являють собою банальне перейменування Держекоінспекції в Державну природоохоронну інспекцію.

Криворучкіна також повідомила, що дану ініціативу розкритикував також Мінфін, оскільки витрачати кошти під час війни на подібні псевдореформи, які можуть нести тільки загрози є недоцільним.

Редакція може не поділяти думки авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації в матеріалах із посиланням на зовнішні джерела. Роміщення цієї публікаці на інших сайтах без відкритого активного посилання на LikeMe заборонено.