Персона

Криворучкіна: Люди так не можна! Це дно! Ми не рашисти, які ґвaлтyвaли жінок і дітей лише тому, що можуть!

Останні дні вся стрічка в постах про ґвaлтiвникiв-тіктокерів, яких напередодні затримали у Києві. І мені дивно бачити, що у XXI столітті залишаються ті, хто вважає що жертва «сама винна». І таких багато.

Про це пише заступниця голови Комітету Верховної Ради з питань екологічної політики та природокористування, народна депутатка Олена Криворучкіна.

На жаль, є люди, які не розуміють, що не може жінка бути винна в зґвалтyваaннi, тому що на ній був якийсь не такий одяг, тому що вона вирішила випити трохи aлкoгoлю чи провести вечір в компанії хлопців. Все це не дає право її ґвaлтyвaти.

Є єдине базове правило: «Ні – значить ні! Мовчання – це теж «ні»!». Все, крім прямої чіткої згоди – це нacильствo. І доки серед нас є ті, хто цього не розуміє, вони нічим не відрізняються від тих самих окупантів, які ґвaлтyвaли жінок і дітей лише тому, що знали, що можуть!

Редакція може не поділяти думки авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації в матеріалах із посиланням на зовнішні джерела. Роміщення цієї публікаці на інших сайтах без відкритого активного посилання на LikeMe заборонено.