Uncategorized

“Кожен наступний крок Лукашенка робить його стан справ ще гіршим”, – Білоруські ЗМІ

Поки на кородні із україною Лукашенко грається в агресора, в Білорусі один із телеграм-каналів опубілкував цікаву публікацію (Файна сторінка наводить переклад.)

Цугцванг для лукашенка

Білорусь – прекрасна країна, країна, більшість населення якої поділяє українські антивоєнні настрої. Українці вже змушені воювати за свою землю, свободу, національну ідентичність проти будь-яких російських феодалів, імперських диктаторів.

Зараз диктатор поїхав на стрілку, але краса цугцвангу в тому, що кожен його крок робить стан справ для нього самого ще гіршим. Віддасть наказ військам атакувати Україну – воїни перейдуть на бік українців, і це у кращому разі для лукашенка. Ще варіант це повторення 2020 року, але вже армія буде повністю на боці народу Білорусі. Спробує вислизнути від наказу – путін усуне його.

Зараз спостерігаємо політичні ігри двох людей похилого віку, які хочуть потрапити в історію, при цьому занапастивши сотні сімей.

Редакція може не поділяти думки авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації в матеріалах із посиланням на зовнішні джерела. Роміщення цієї публікаці на інших сайтах без відкритого активного посилання на LikeMe заборонено.