Uncategorized

КЛІМКІН: Вже скоро, як мінімум пів України Путін намагатиметься включити до складу Росії

Президент Росії вважає, що зміна Мінських домовленостей заведе нас у глухий кут. А ми зараз де? Розуміння, що таке глухий кут в України та Росії теж кардинально різне.

А чи не зрозуміло було з самого початку, що Мінські домовленості – це зведення позицій, які ніколи не працювали без погодження чіткої послідовності кроків та гарантій їх виконання. А те, що танки від дружньої Росії – це й на Марсі всім відомо. Хоч вже не кажуть, як в Гаазі, що їх в шахтах знайшли.

Росія контроль над кордоном ніколи не віддасть, якщо не буде домовленості з колективним Заходом, сподіваюся, це всі вже зрозуміли. Ну а те, що Путін вважає мінімум пів України російською територією і буде намагатися включити її до складу Росії – весь український південь та схід як мінімум, то це я постійно кажу, дивно, що не всі це остаточно усвідомили.

Захист і розвиток України – це єдине життєво важливе завдання на найближчу перспективу.

Президент Росії вважає, що зміна Мінських домовленостей заведе нас у глухий кут. А ми зараз де? Розуміння, що таке…

Geplaatst door Pavlo Klimkin op Donderdag 19 december 2019
Редакція може не поділяти думки авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації в матеріалах із посиланням на зовнішні джерела. Роміщення цієї публікаці на інших сайтах без відкритого активного посилання на LikeMe заборонено.