Персона

КЛІМКІН: СЛІД ПРИПИНИТИ ВДАВАТИ ЩО НА СХОДІ ВСЕ НОРМАЛЬНО

Обстріл біля Шумів вчора, вочевидь, не був випадковим. Четверо наших вояків загинули в результаті свідомої і прицільної провокації. Я вчора писав, що Путін буде підвищувати ставки. Ніякого припинення вогню немає, а є шантаж Путіна, який у будь-який момент може маніпулювати обстрілами.

Про це в соціальній мережі Фейсбук написав ексміністр МЗС України Павло Клімкін, додавши наступне:

Тому і нескінченні загравання з Росією не спрацюють. І коли нам дійсно потрібно, то ми одразу звертаємося до партнерів за Нормандським форматом. Вони звісно спробують допомогти, але для себе згадають, як дізналися зі ЗМІ про ідею створення так званої консультативної ради з окупаційними адміністраціями. Як кажуть, осад залишився. А зараз потрібно говорити на рівні лідерів Нормандського формату – тільки це має сенс.Саме в таких випадках відчувається необхідність довірливого контакту з Вашингтоном. За настроями там схоже, що дзвінок з Байденом найближчим часом відбудеться. Важливо, щоб ми його використали на 100%.

Загибель наших військових – не остання жахлива провокація. На окупованих територіях вже розвішують оголошення, що українських громадян вважають іноземцями і хочуть проводити вибори Держдуми для тих, кому видали російські паспорти. Слід припинити вдавати, що все “нормально”, є “припинення вогню” і так далі. Нам потрібно почати з нашими друзями роботу над новою стратегією стосовно Донбасу. І, звісно, не випробовувати їх терпіння імітацією реформ, це якраз довіру руйнує на радість Росії.

Редакція може не поділяти думки авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації в матеріалах із посиланням на зовнішні джерела. Роміщення цієї публікаці на інших сайтах без відкритого активного посилання на LikeMe заборонено.