Павло Клімкін
Uncategorized

Клімкін: Не слухайте маразматиків, які до цього часу розказують, що Україна щось повинна Росії

Днями колишній американський держсекретар у 1973-1977 років, а сьогодні експерт у галузі міжнародних відносин та автор серії книг на цю тематику Генрі Кісінджер заявив, що Україна має поступитися РФ частиною своєї території. За його словами, країнам Заходу, зокрема США, не варто розраховувати на поразку російської армії у війні проти України.

Ексміністр закордонних справ України Павло Клімкін жорстко розкритикував як саму заяву Кісінджера так і реакцію українців на неї. Про це він написав у своїй сторінці у соціальній мережі Фейсбук.

Коли третій день підряд обговорюють, що сказав Кіссінджер, то це вже занадто. Він людина 20 століття і мислить категоріями цинічної політики. Як Путін, тільки він з іншого табору. Більше того, Кіссінджер робить ту саму помилку, що й Путін – він вірить в держави, але не вірить в людей.

Путін зверхньо недооцінив нас, українців. Так само Кіссінджер. 21 століття не буде століттям держав, воно буде століттям людей. Кіссінджер ніколи не зрозуміє: “вогонь запеклих не пече”, залиште його в спокої і робіть, що маєте робити.

Редакція може не поділяти думки авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації в матеріалах із посиланням на зовнішні джерела. Роміщення цієї публікаці на інших сайтах без відкритого активного посилання на LikeMe заборонено.