Персона

Юрій Романюк: Ми ніколи не станемо сильними якщо будемо ватними дeгeнepaтaмu, що відмовляються від НАТО!

В той час, коли навіть рейх х**ла – “правонаступник СРСР”, “друга армія світу”, “супердержава”, колишній учасник G-8, учасник G-20, з ВВП у 1,6 трлн баксів, 1/7 території суші Землі… – страждає через 8 місяців повнокровної війни в Україні від дефіциту і відсутності поповнення зброї, озброєння, амуніції, розвідки, зв”язку…. деякі Українські Д*Г*Н*РАТИ, де*і*и і вороги радять і наполягають Україні відмовитися від вступу до НАТО, натомість “…самим ставати сильними і самодостатніми. Самим робити свою потужну Армію – ЗСУ”!

А як ви її будете робити і ставати сильними БЕЗ, наприклад, – електроенергії? БЕЗ критичної інфраструктури? З зруйнованими у щент заводами ВПК? БЕЗ шахт? Металу? Металургійних заводів?

Як Україна самостійно може стати самодостатньою у сфері безпеки і оборони, БЕЗ НАТО, якщо росія здулася всього за 8 місяців до рівня Т-62???

Невже ви реально сліпі і настільки ТУПІ, що НЕ бачите, що Україна і ЗСУ воюєю ці всі 8 місяців – лише завдяки всій масштабній допомозі США, Британії, країн НАТО, союзників по “Рамштайн 1-6”, валютній допомозі “на підтримку штанів”, на з/пл бюджетникам, Армії, силовикам….

Досить бути ватними ДЕГЕНЕРАТАМИ і Д0ВББМИ!

Лише – НАТО!!!

Редакція може не поділяти думки авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації в матеріалах із посиланням на зовнішні джерела. Роміщення цієї публікаці на інших сайтах без відкритого активного посилання на LikeMe заборонено.