Uncategorized

Як вам еліта? 155 бригаду орківських морпіхів розформовують через неадекватність

Серед командування Тихоокеанського флоту РФ з огляду на ситуацію, що склалася, ходять розмови про розформування 155 окремої бригади морської піхоти.

У Луганській області знаходяться 2 БТГр зі складу бригади, загальна чисельність яких на даний момент становить не більше 400 осіб. Штаб БТГр, побоюючись упродовж свого життя, мало управляє підлеглими підрозділами, оскільки ховається у лісах поблизу польових таборів.

Завдяки відсутності адекватного командування, на минулому тижні, через неузгодженість дій, військовослужбовці ЗС РФ артилерійським ударом знищили підрозділ 155 обр: 14 людей загинуло, 19 поранено.

У зв’язку з цим у військовослужбовці бригади масово пишуть рапорти на звільнення з військової служби (з початку червня було написано 56 рапортів). У пункті постійної дислокації бригади залишилися лише офіцери штабу, тилу та військовослужбовці-жінки.

Редакція може не поділяти думки авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації в матеріалах із посиланням на зовнішні джерела. Роміщення цієї публікаці на інших сайтах без відкритого активного посилання на LikeMe заборонено.