Головне

Евакуйованих із Китаю українців розмістять у 4 місцях: МОЗ засекретило – яких саме

У міністерстві запевняють, що місця обсервації евакуйованих забезпечені необхідними ліками та обладнанням. Пише www.unian.ua

Евакуйованих із китайського міста Ухань українців розмістять у декількох місцях дислокації, які засекретили через бурхливу реакцію громадськості. Про це повідомив на брифінгу заступник міністра охорони здоров’я Дмитро Коваль, передає “Обозреватель”. Читайте також У Львівській ОДА заперечують наявність вказівок щодо розміщення евакуйованих з Китаю “Є чотири пункти дислокації. Через різні настрої серед українців вони не розголошуються.

Всі 4 установи готові до прийому громадян та іноземців. Тому панікувати – це зайве”, – зазначив він. За словами Коваля, місця обсервації евакуйованих із Китаю забезпечені необхідними ліками та обладнанням. “Біля місць, визначених для обсервації евакуйованих із Уханю, є інфекційні лікарні. Щодо лікування – воно симптоматичне і ці лікарні обладнані всім необхідним обладнанням та забезпечені ліками. У місця обсервації за необхідності буде направлено додатковий медперсонал”, – розповів заступник міністра.

При цьому він додав, що евакуйовані разом із українцями іноземці також перебуватимуть у місцях обсервації. Те ж саме, за його словами, стосується і медпрацівників, які супроводжують рейс. Як повідомляв УНІАН, на посадку з’явилися всі 48 громадян України, які були внесені до списків, а також 29 іноземних громадян. Усі вони пройшли дві лінії санітарного контролю.

Редакція може не поділяти думки авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації в матеріалах із посиланням на зовнішні джерела. Роміщення цієї публікаці на інших сайтах без відкритого активного посилання на LikeMe заборонено.