Еокологія

Дослідження: В організмі людини виявлено понад 40 невідомих речовин

Нові дослідження людського організму здивували вчених. Виявляється, усередині нас є десятки речовин, які абсолютно невідомі науці. Звідки вони там взялися, і навіщо потрібні людям – поки що точно невідомо.

Своя таблиця Менделєєва

З’явився новий метод аналізу, і саме його використовували американські дослідники з університету Сан-Франциско. В організмі було виявлено безліч хімічних сполук, про які раніше не знали. Звичайно, перше, що спадає на думку – чи небезпечні вони, і якщо так, то наскільки. Але не варто відразу думати про погане, ймовірно, речовини ці навіть корисні людям, не дарма ж вони присутні в організмі.

Після ретельного дослідження виявилося, що половину виявлених сполук взагалі неможливо ідентифікувати. Природа даних речовин, швидше за все, антропогенне.

Експеримент був поставлений з метою перевірки нової технології, яка була створена спеціально для виявлення антропогенних факторів, їх впливу на репродуктивність. В результаті експеримент здивував і породив безліч питань. Дослідники виявили 109 хімічних унікальних сполук, з них 55 раніше ніколи не зустрічалися в людському тілі. А якщо бути точніше, їх просто там ніхто не помічав і не виявляв, технологія адже раніше не існувала.

Невідома хімія

Особливо здивували 42 хімічних речовини, як не намагалися вчені, але так і не змогли виявити їх походження. Вони нагадують речовини, використовувані в складі барвників, пестицидів і антипіренами. Але важливою ролі не грають, тому виробник їх просто не документує. Порушенням правил це теж не вважається, так як таких хімікатів в складі дуже малу кількість. Але факт в тому, що інформація про них відсутня, що істотно ускладнює вивчення таких хімікатів.

Отже, 40 з них застосовуються як Пластифікат, 28 використовують при виробництві косметики, 25 є в споживчих товарах, 29 є в фармацевтиці, 23 і зовсім вважаються пестицидами, і нарешті, ще 7 застосовуються в килимових покриттях і оббивці для меблів. Відразу стає зрозуміло – всі ці хімікати людина отримує ззовні, причому дуже і дуже давно, раз вони стали складовим нашого організму. В людині є більш 2 кіло бактерій , з якими постійно доводиться жити, а тепер ще й невідомі хімікати.

Laboratory research in science and medical setting.

Людина постійне може отримувати ці речовини звідкись ззовні, і вони поступово накопичуються всередині організму. Ці складові незрозумілого походження передаються від матерів до дітей ще в утробі, накопичуючись протягом багатьох поколінь в організмі. Тому необхідно розібратися, що саме собою являють дані хімікати, описати і вивчити їх.

Редакція може не поділяти думки авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації в матеріалах із посиланням на зовнішні джерела. Роміщення цієї публікаці на інших сайтах без відкритого активного посилання на LikeMe заборонено.