Персона

До сліз… Неймовірна історія сходження Томаса Едісона на вершину світової слави

Ми не знаємо в якій мірі є правдивою дана історя, але безумовно вона є неймовірно надихаючою і нікого не залишить байдужим.

Якось маленький ще зовсім не відомий світу великий Томас Едісон повернувся зі школи і передав мамі лист від вчителя. Мама, зі сльозами на очах, прочитала лист вголос:

“Ваш син – геній. Ця школа надто маленька, і тут нема вчителів, які можуть його чомусь навчити. Будь ласка, вчіть його самі.”

За кілька років після смерті матері (Едісон на той час вже був одним з найбільших винахідників століття), чоловік якось переглядав старі сімейні архіви, і натрапив на цей лист. Він відкрив його і прочитав:

“Ваш син – розумово відсталий. Ми не можемо більше вчити його разом з усіма. Тому рекомендуємо вам вчити його самостійно вдома.”

Едісон проплакав кілька годин, а після цього залишив у своєму щоденнику такий запис:

“Томас Алва Едісон був розумово відсталою дитиною. Завдяки своїй героїчній мамі він став одним з найбільших геніїв свого століття”.

Редакція може не поділяти думки авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації в матеріалах із посиланням на зовнішні джерела. Роміщення цієї публікаці на інших сайтах без відкритого активного посилання на LikeMe заборонено.