Минуле

Чому Бібілійні тексти так схожі на шумерські, що старші на три тисячоліття

У 1890 році група французьких археологів досліджувала руїни Ніневії –
стародавнього месопотамського міста на східному березі річки Тигр. Там вони виявили 22 000 глиняних табличок із незнайомими написами і дивними символами. Сотні вчених, лінгвістів і археологів негайно почали збирати ці шматочки; розшифровувати та перекладати.

Тільки в останні десять років інформація почала ставати надбанням цивілізації. Таблички показують дивовижний збіг їхнього змісту із християнською Біблією.

Глиняні таблички відомі, як шумерські скрижалі. Навколо них було багато суперечок, тому що ніхто не може заперечувати їх зв’язок зі Старим Заповітом. Крім того, хто може спростувати факти? Шумерські таблички датовані 4500 роком до нашої ери. А Тора, Старий Завіт були сформовані лише тисячоліттями пзніше у 1200 роках до нашої ери.

Дехто може подумати: “Отже, Біблія, можливо, старша, ніж ми думали. У чому суть проблеми?”

Справа у великих деталях, які містяться на скрижалях, а не в Біблії.

Шумери, можливо, були дуже ранньою цивілізацією, яка виникла приблизно за 5000 років до нашої ери. Вони побудували перше місто під назвою Шумер, що означає «Земля цивілізованих королів». До 3600 р. До н.е. Вони створили перші «писання», названі клинописом. Вони винайшли колесо, вітрильний човен, першу каналізаційну систему, сільськогосподарські процеси, такі як зрошення та концепцію міста, використовуючи справжні міські комунікації, як ми це робимо сьогодні. 

Артефакти демонструють докази їх знань про Сонячну систему і переконливу інформацію про планету Марс, яка викликає подив у астрономів і вчених.

Релігія древніх шумерів залишила свій слід на всьому Близькому Сході своїми творами мистецтва; різьблення, друку, тексти і символи. Це була складна віра, що складається з чотирьох верховних богів; Ану, Енліль, Енкі і Нинхурсаг. Їх імена зустрічаються протягом усієї давньої історії в Шумерії, Перу, Єгипті, Месопотамії і Греції. Шумери називали цих богів «ануннаками». 

Ануннаки в шумерському і єврейському текстах означають «Ті, хто спустилися з небес». Буквально. 

Згідно таблиць, їхні чотири боги були частиною розвинутої цивілізації з планети Нібіру, також відомої як Планета X і 12-а планета, що ймовірно обертається навколо нашого Сонця по еліптичній орбіті кожні 3600 років.

Шумери зображували Ануннаків як людей за формою, але гігантського розміру, до дванадцяти футів у висоту, з потужним тілом і виразними рисами обличчя. Кажуть, вони випускали свого роду світлове випромінювання, яке змусило людей боятися і поважати їх. 

У шумерських творах мистецтва у богів величезні крила. Фактично, їх опис ідентично архангелу Михаїлу. Це надзвичайно довгоживуча раса, дуже схожа на біблійних патріархів, які живуть сотні років. Незважаючи на те, що вони описані, як безсмертні і всемогутні, вони зберегли людські риси і боги все ще могли бути поранені й убиті.

Ви можете знайти аннунаків, описаних в Біблії; Буття 1:26, 3:22, 6: 2 і 6: 4. Вони відомі як Нефіліми, Гіганти, Спостерігачі і Падші Ангели.

Ану – бог богів, і два його сина: Енліль і Енкі прийшли на Землю, щоб спланувати своє майбутнє, роблячи планету придатною для життя і добуваючи корисні копалини. Як тільки вони оселилися, Ану зробив свого першого сина Енкі – богом Землі. Богів стала втомлювати праця з видобутку корисних копалин. Саме тоді Енкі придумав свою теорію створення людей, щоб вони робили свою роботу, поки Боги правили.

Схожість між шумерськими таблицями і Біблією просто величезна. Єдине, що може відрізнятися одних від других – це імена людей, богів, місць, але зверніть увагу, всі вони описані ідентично.

Один приклад:

Шуммерскій потоп Vs. Всесвітня повінь

Як сказано в Десятій шумерської табличці:

«За кілька днів до потопу Земля гуркотіла, стогнала, як ніби це була біль».

«За кілька ночей до того, як вибухнула катастрофа, в небі було видно Нібіру, ​​сяюча, як зірка».

Після проливних дощів на землю спустився перший ануннак, щоб виконати свої цілі. Решта, як кажуть, спостерігали за Землею в її спустошенні зі своїх «Небесних Човнів» в небі, що кружляють і визначають стан планет.

«Потім вдень була тьма, а вночі Місяць, як чудовисько, поглинув. Землю яка почала трястися силою невідомого, вона була схвильована».

«У променях світанку з-за обрію піднялося чорна хмара. Ранкове світло змінився темрявою. Потім пролунав гуркіт грому, висвітлюючи небо. У той день, в той незабутній день, з гуркотом почався Всесвітній потоп».

Вказівка табличок говорить про те, що величезні крижані щити Південного полюса тріскаються, розбиваються і розбризкуються в воду, створюючи сильне цунамі. Гігантська приливна хвиля пройшла на північ і затопила місто Едін. В Біблії місто Едін називається «Едемським садом». Обидва розташовані в Перській затоці.

Знаючи, що Всесвітній потоп покладе край життя на Землі, Енліль був задоволений, що люди зникнуть. На його думку, вони почали дуже швидко розмножуватися і стали хитрими й жорстокими. Полярний протилежний брат Енкі мав зв’язок з людьми, яких він створив, і взяв на себе завдання врятувати їх расу Енкі таємно відправився у вигляді сну до свого сина Зиусудре (біблійний Ной) і наказав Зиусудре побудувати човен. Енка за умови точного вимірювання потреби передав інформацію про використання бітуму для гідроізоляції. Енкі також хотів врятувати види тварин на планеті, що йому вдалося.

Сильні вітри і приливні хвилі накривали Землю протягом семи днів, потім стихли. Буря закінчилася, але проливні дощі тривали ще сорок днів і ночей. Зіусудра випустив ворона, а потім одного білого голуба, щоб повернути докази землі. Голуб повернувся зі свіжим оливковим листом.

У текстах йдеться, що Зіусудра побачив дві вершини гори Аррата і направив човен до них, але на цьому шляху знайшов сушу. (Сьогоднішні гори Арарат у Туреччині)

В кінці Десятої Скрижалі, яку деякі називають Книгою Ноя, оскільки він є героєм історії, Ной відкриває двері в арку і радіє Енкі. Натомість, за порятунок людства і тварин Ной був винагороджений тим, що жив з богами в Країні Ділмун … райська земля. Ділмун був підтверджений як існуючий. Він перетворився в древню долину Інду, яка сьогодні є Пакистаном і північно-західній Індії.

Бог створив Адама проти Енкі створив Адапу

Буття 2: 7
«І створив Господь людину з пороху земного і вдихнув в ніздрі її дихання життя».

Енкі і Адапа 24:37 «Людина, яку ви запланували, дійсно з’явиться. Покладіть на неї роботу по носінню. З верхньої частини слід замісити глину. Притисніть глину, і ви перетворите форму в життя. Ми будемо поруч з вами, коли ви народите дитину».

Повна історія того, як ми, люди, з’явилися на світ, записана в табличці «Епос про Гільгамеша». Для виправдання, люди були генетично сконструйовані аннунаками, оскільки вони перетворили homo erectus в homo sapiens.

Вони використовували символ Дерева Життя, щоб представити процес і не випадково, Символ Древа Життя, подвійна спіраль символу ДНК і Каудуцей (Медичний символ) єдині.

Щодо повернення Нібіру і Аннунаків немає даних. Невідомо чи повернуться вони коли-небудь на землю знову, чи вже давно приховано живуть серед нас.

У британському музеї Muesuem досі зберігається 100 000 неопублікованих клинописних табличок. Невідомо, коли вони стануть надбанням громадськості і які секрети ми дізнаємося після цього.

Друзі, наша команда створила чудовий проект і нам життєво необхідна ваша підтримка: будь ласка, підпишіться на канал у телеграмі і ви зможете насолодитися зокрема цікавими статтями, які пубілкуватимуться лише там.

Не лякайтеся, підписників ще зовсім мало, ми віримо, що зможемо створити свою велику команду поціновувачів цікавого і прекрасного. Цінуємо кожного, окреме спасибі всім, хто підпишеться!

Редакція може не поділяти думки авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації в матеріалах із посиланням на зовнішні джерела. Роміщення цієї публікаці на інших сайтах без відкритого активного посилання на LikeMe заборонено.