Uncategorized

Борис Джонсон привідкрив завісу розвідданих Великобританії щодо стану російських військ

Розвідка Великобританії провела аналіз боєздантності російських військ і їхніх резервів, та зробила доволі цікаві висновки.

Опираючих на них прем’єр-міністр Великобританії Борис Джонсон в інтерв’ю Sueddeutsche Zeitung повідомив, що темпи наступу будуть сповільнені вже найближчим часом, а за кілька місяків російські війска почнуть стикатися із дефіцитом ресурсів, як у живій силі так і в техніці і боєприпасах.

“Наша військова розвідка вважає, що в найближчі кілька місяців Росія може прийти до такого моменту, коли вже не буде просування вперед, тому що вона вичерпала свої ресурси, – сказав Джонсон. – Тоді ми повинні допомогти українцям змінити динаміку”.

“Такою мірою, в якій українці спроможні розпочати контрнаступ, його слід підтримати. Зброєю, яку вони вимагають від нас”, – додав британський прем’єр.

Також він вважає, що сідати за стіл переговорів буде доцільно лише після того, як буде повернуто території. які Росія захопила після 24 лютого.

Редакція може не поділяти думки авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації в матеріалах із посиланням на зовнішні джерела. Роміщення цієї публікаці на інших сайтах без відкритого активного посилання на LikeMe заборонено.