Боїться коли страшно. Путін збудував собі 16 поверховий бункер

У резиденції президента Росії Володимира Путіна у Геленджику є 16-поверховий підземний комплекс. Про це повідомляє Медуза.

Один з гірських інженерів, які брали участь у будівництві бункера, розповів журналістам, що в декількох десятках метрів від головного будинку розташований вестибюль ліфта, на якому можна спуститися під землю.

“На 14-15 — му рівні-верхній блок технічних приміщень. На восьмому-винотека. У самому низу, на першому поверсі, ще технічні приміщення – і стометровий тунель, який виходить на пляж. Основний VIP-вихід в пляжну зону – коли ми будували, там передбачався траволатор — як в Шереметьєво”, – розповів він.

Інженер також розповів, що на восьмому поверсі бункера, де назовні прорубано вікно в скелі, планували робити цілу лоджію, яка нависала б над морем.

“Всередину мису Ідокопас можна потрапити з трьох різних вестибюлів: один біля головного будинку, інший – на причалі, а ще один через всю скелю дотягується до Молоканової щілини”, – додав він.

Серед іншого будівельник зазначив, що вартість зведення однієї такої шахти порівнянна з будівництвом однієї-двох станцій метро.

План підземного комплексу

Слід зазначити, що ФДУП “Управління будівництва № 30” опублікувало фото своєї ділянки робіт в резиденції-ліфтових шахт і тунелів з підписом ” Будівництво прибережних будівель № 1, 2 на об’єкті “Пансіонат” в м.Геленджик”, маючи на увазі резиденцію Путіна.

Редакція може не поділяти думки авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації в матеріалах із посиланням на зовнішні джерела. Роміщення цієї публікаці на інших сайтах без відкритого активного посилання на LikeMe заборонено.
Опубліковано
В категорії Uncategorized