Подорожі

А ви знаєте, що це за така хатина в горах?

Останнім часом комусь прийшло в голову поширити жартівливу інформацію, наче дана хатина знаходиться в українських Карпатах, та була виявлена у наслідок зсуву гірських порід.

Але що насправді зображено на цьому фото? Про це Файна сторінка хоче розказати.

Цей неймовірний альпійський притулок на Монте-Крісталло, Ауронцо-ді-Кадоре, Італія, був побудований під час Першої світової війни на висоті 2760 метрів.

Розташований в італійських Доломітових Альпах, Монте-Крісталло являє собою довгий порізаний хребет з чотирма вершинами висотою понад 3000 метрів. Сьогодні гірський масив є частиною «Природного парку Доломітових Альп Ампеццо», але під час Першої світової війни він був ареною інтенсивної війни між Італією та Австро-Угорщиною.

Ворогуючі сторони встановили важку артилерію, побудували тунелі під позиціями один одного і підірвали вершини гір, щоб викликати лавини, що призвело до тисяч смертей. Сьогодні ви можете пройтися по галереях, які вони видобули через скелю. Це однаково дивовижно і жахливо.

Армії також побудували багато бункерів і укриттів, подібних до того, що зображено тут. Судячи з історії та унікального розташування в майже вертикальній скелі, ця споруда точно переживе Армагедон.

Доломітові Альпи — це масивний гірський масив в італійських Альпах на північному сході Італії, що простягається через регіони Трентіно-Альто-Адідже, Венето та Фріулі-Венеція-Джулія.

Оголошені об’єктом Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО в 2009 році, італійські Доломітові Альпи займають загальну площу 141 903 га і безсумнівно є одним з найбільш драматичних альпійських місць у світі. Відвідувача захоплюють стрімкі скелі, вертикальні стіни, скелясті вершини, карстові плато, ідилічні долини та альпійські пасовища, які визначають унікальний ландшафт.

Не дивно, що це місце є популярним туристичним напрямком з двома чудовими «віа ферратами». Італійська мова означає «залізний шлях», via ferrata – це захищений маршрут для скелелазіння, який зустрічається в Альпах та деяких інших місцях.

Віа феррата використовують сталеві троси, щаблі або драбини, які закріплені на скелі. Альпіністи можуть прикріплювати ремінь з двома повідками, що дозволяє їм закріпитися на металевому кріпленні та унеможливити падіння. Таким чином, мандрівники можуть підніматися по небезпечних маршрутах без значного ризику для здоров’я та необхідноті в дорогому технічному альпіністському спорядженні. Ці маршрути дають масам можливість отримати доступ до складних вершин як альтернативу скелелазінню та альпінізму, обидва з яких вимагають вищих навичок та більш спеціалізованого обладнання.

Редакція може не поділяти думки авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації в матеріалах із посиланням на зовнішні джерела. Роміщення цієї публікаці на інших сайтах без відкритого активного посилання на LikeMe заборонено.