Психологія

3 основних закони Всесвіту, через які можна налагодити своє життя

Знаючи їх на рівні віри, ви зможете отримувати, що хочете, і мріяти так, щоб збувалося.

Всі ми народжені в світі, який знаємо лише частково. Протягом всього свого життя ми знайомимося з ним, вивчаємо його закони і правила, передаємо їх наступному поколінню. Одні знання змінюються іншими, вчені розгадують все нові загадки, але до кінця осягнути всі таємниці світобудови нам поки не дано. 

Однак існує ряд фундаментальних принципів, які діють з моменту зародження людства. Ці незмінні закони і правила, які не можна помацати матеріально або записати в конституцію, прийнято називати законами Всесвіту. І вони працюють для всіх і завжди, незалежно від того, чи вірите ви в них чи ні. Якщо розуміти ці закони і застосовувати їх у своєму житті, то, як за помахом чарівної палички, світ навколо змінюється, стає більш дружелюбним і рясним.

3 основних закони Всесвіту, які працюють фото № 1

Уявіть, що ви не знаєте правила дорожнього руху і виїжджаєте на велике швидкісне шосе. Якщо в результаті і доїдете кудись, то шлях здасться зовсім ворожим і небезпечним. Знаючи правила руху, ви можете легко і спокійно досягти мети, збудувати найбільш раціональний і швидкий маршрут. Так само і з законами Всесвіту. Їх треба знати, шанувати і вміти застосовувати щодня.

Автор езотерик Роберт Оксузян

Що випромінюєш, то і отримуєш! Всесвіт – це дзеркало

3 основних закони Всесвіту, які працюють фото № 2

Все, що ми транслюємо в світ, відбивається нам назад. Теорія Ньютона застаріла, і на її місце прийшла доведена теорія квантової фізики, що атоми складаються на 99,9% з чистої енергії, тобто весь світ – це енергія. Виходячи з цього, ми можемо зрозуміти, що ми – це енергетичні істоти, що випромінюють ті чи інші вібрації. 

Якщо ви випромінюєте страх, життя створює ситуації, щоб вам було страшно, якщо ви брешете, брешуть і вам, ви притягуєте до себе те, чого боїтеся. Хочете, щоб вас поважали? Поважайте інших! Хочете, щоб вас любили? Любіть інших! 

Знаменитий закон бумеранга, який, мабуть, відчував на собі кожен, якраз випливає з цього правила. Ваші думки та ваше випромінювання в квантовому полі формують вашу реальність. 

Висновок до банальності простий, але дуже дієвий – працювати зі своїм мисленням і надходити з оточуючими і світом так, як ви хочете, щоб чинили з вами. 

Енергія нікуди не зникає! або Закон обміну енергії

3 основних закони Всесвіту, які працюють фото № 3

По суті, цей закон дуже тісно пов’язаний з попереднім. Енергія нікуди не зникає, тому якщо десь вибуло, значить десь і прибуло. 

Так, якщо ви щось відправили у світ, значить вам це повернеться. Наприклад, якщо ви часто скаржитеся на життя, то негативні думки повернуться у вигляді неприємних подій, які будуть підтверджувати ваші слова, що у вас все погано. Якщо ж ви дякуєте Всесвіту навіть за те, що маєте в даний момент, ви отримуєте ще більше. 

Звідси якраз слідує знаменита практика подяки. Спробуйте протягом 21 дня щоранку або вечір виписувати в зошит те, за що ви вдячні. Нехай це будуть навіть дрібниці. Повірте, ви побачите зміни і відчуєте прилив енергії. Через якийсь час почне змінюватися і простір навколо.

З цього ж закону слідує відомий принцип: чим більше ви віддаєте, тим більше отримуєте. Однак тут теж потрібно вміти дотримуватися балансу. Віддавайте більше, тільки якщо ви самі не опинитеся в збитку. Не слід направляти на благодійність або позичати ваші останні гроші. Зате відмінно зробити трохи більше обіцяного, коли ви володієте ресурсом для цього.  

Ще один важливий принцип закону: якщо хочете досягти рівноваги, навчіться віддавати і приймати в рівній мірі. І це не так просто. Хтось не вміє приймати, а хтось, навпаки, ділитися. Тоді з’являється дисбаланс і в житті виникають ситуації, які показують, що не дотримується ця рівновага.

А ще нічого не беріть і не давайте просто так. Намагайтеся завжди віддавати грошима, а не урвати безкоштовно. Або щиро дякуйте. Інакше в майбутньому може виникнути ситуація, коли ви щось втратите або дохід зменшиться. І також не варто знецінювати свою працю і говорити «немає за що», коли вам дякують. Таким чином ви як би повідомляєте Всесвіту, що ваш труд і час нічого не варті. Усередині ви все рівно чекаєте подяки і відповідної реакції, але виховання або переконання не дозволяють прийняти компенсацію ваших енергетичних і тимчасових витрат. В результаті народжується дисбаланс. 

«Допомога без прохання» також тягне за собою подібний перекос. Вам здається, що ви творите добро, але витрачена енергія повертається до вас у вигляді обурення від того, що людина невдячна. А вона могла бути не готовою або зовсім не хотіла допомоги. 

Всесвіт рясний для всіх! або Закон достатку

3 основних закони Всесвіту, які працюють фото № 4

Більшість людей живе в стані постійної нестачі фінансових коштів для задоволення своїх потреб. Вони нарікають на долю і життя за те, що вони неуспішні або ледве зводять кінці з кінцями. Проблема в такому підході в тому, що фокус уваги спрямований на те, чого немає, а не на те, чого хоче людина. З давніх навчань нам давно відомо, що де увага, там і енергія. 

А що якщо ви дізнаєтеся, що Всесвіт рясна для всіх? Що кожен може мати стільки, скільки він насправді хоче? Напевно, ви подумали: «Такого не може бути, не можуть же всі люди бути багатими»! Справа в тому, що дуже невелика кількість людей заявляє про свої права на володіння тією енергією, яка їм була виділена. Для кращого розуміння можемо провести паралель зі спадщиною. Якщо спадкоємець не заявить про свої права протягом 6 місяців, він вже не зможе отримати те майно, яке могло належати йому по праву. Так само і з енергією. Якщо ви не заявляєте про своє право, енергія просто проходить повз вас. 

Спробуйте пройти таку практику – протягом тижня усвідомлено направляйте фокус уваги на достаток у всьому. Спостерігайте за світом і жадібно шукайте прояви достатку. Наприклад: дивіться на дорогу і бачте достаток машин, дивіться на ліс і бачте достаток дерев. Цілеспрямовано фіксуйте фокус уваги на достатку, і тоді чудесним чином почнуться зміни. 

І інші закони…

3 основних закони Всесвіту, які працюють фото № 5

Також для розуміння принципів роботи Всесвіту важливо пам’ятати про закон свободи волі, закон тяжіння, закон еволюції, закони причини і наслідків та інших основоположних законів. При цьому всі базові закони переплітаються між собою і складно провести межу, де починається дія одного і закінчується прояв іншого.

Розуміння цих основ і правил, а головне їх правильне застосування дасть вам можливість вийти на новий рівень життя і перестати перебувати в стані боротьби. Адже основне завдання Всесвіту – допомогти нам розвиватися. Тому він дбайливо, а іноді і досить жорстко, через навколишню дійсність направляє нас, щоб ми не зійшли зі свого шляху. І чим краще ми знаємо закони, тим легше нам по ньому йти. 

Редакція може не поділяти думки авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації в матеріалах із посиланням на зовнішні джерела. Роміщення цієї публікаці на інших сайтах без відкритого активного посилання на LikeMe заборонено.