Події

Зеленський: Ми не віддамо Донбас, навіть якщо доведеться змінювати хід світової історії на полі бою

Україна сьогодні чітко усвідомлює, що їй не потрібні напівперемоги, бо це те, чого прагне ворог, провівши розвідку боєм. Нам немає сенсу погоджуватись на відмову від східних території заради начебто закінчення війни.

Президент України Володимир Зеленський недвозначно дав зрозуміти цілому світу, що українська армія готова зустрічати лоб в лоб окупанта на полі бою. Ми абсолютно чітко усвідомлюємо, що ця битва може стати переламною не лише для України, а й для світової історії.

Про це Зеленський заявив в інтерв’ю CNN, інформує.

“Ось чому для нас дуже важливо не дозволити їм, стояти на своєму, тому що ця битва… вона може вплинути на хід всієї війни. Тому що я не довіряю російським військовим і російському керівництву”, – заявив глава держави.

Всі домовленості із Росією – казки для заспокоєння жертви перед тим, як на неї напасти і не більше. Ми більше не гратимемо роль цієї жертви. Ми знаємо, що поки ми самі не заспокоїмо Росію у зрозумілий для неї спосіб вона не покине спроб захопити Київ і Донбас лише пункт у їхньому хтивому плані.

“Тому ми розуміємо, що, те що ми їх відбили, і вони пішли, і вони тікали від Києва – з півночі, з Чернігова і з цього напрямку – це не означає, що якщо їм вдасться захопити Донбас, вони не прийдуть далі до Києва”, – додав президент. 

Редакція може не поділяти думки авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації в матеріалах із посиланням на зовнішні джерела. Роміщення цієї публікаці на інших сайтах без відкритого активного посилання на LikeMe заборонено.