Затонуле королівство Крішни, легенда виявилася реальністю

Дварака (або по-іншому Дварка) – це місто з легенд було новою столицею царства Крішни, в якому проживали древні племена ядавів. Після того, як Крішна побажав покинути стару Матхуру, він повелів звести нове місто. І буквально за одну ніч Дварка була повністю побудована і проіснувала більше 10 тисячоліть поки не була поглинена морем на сьомий день після того, як помер Крішна.

І схоже вченим вдалося знайти це місто, що дозволило Дварка перевести з розряду міфічних міст в реально існуюче.

Якщо вірити легенді, то це було місто воістину неземної краси: так стіни (з чистого срібла) 900 000 палаців були багато прикрашені смарагдами. Ідеально рівні і прямі дороги, широкі вулиці, незліченна кількість парків і скверів. Звичайних будинків не було, були тільки палаци, в яких посуд і начиння були з золота і срібла.

Так ось цю легенду знайшов індійський археолог С. Р. Рао і його відкриття стало настільки резонансним, що згодом це місто називають «Атлантидою доктора Рао».

Його команда почала розкопки недалеко від сучасного міста Дварака на прибережній зоні в 1979 році. Причому вік артефактів, які виявили першими на дні моря, датувалися 1500 роком до нашої ери.

Подальші розкопки показали, що місто може мати вік в 30 000 років.

Залишки будівель знайшли на 40 метровій глибині в Камбейський затоці, в бухті одного з найдавніших сучасних міст Індії Двараке.

Виконане акустичне дослідження показало, що в цілому місто зберегло разюче чіткі прямі лінії.

Зроблені розкопки дозволили виявити стіни, мощені плиткою дороги, всілякі вапнякові скульптури, але жодного цілого будинку не вдалося знайти.

Цей дивовижний факт дослідники пояснили так: Швидше за все це місто накрило гігантською хвилею цунамі, яка буквально змила місто, залишивши на місці тільки фундаменти будівель і дороги. Причому перша найруйнівніша хвиля була не єдиною, і невідомий катаклізм руйнував цю місцевість досить довгий час.

В Індії є легенда, що Дварака затоплялася не менше шести разів і сучасне місто це сьомий, який зведений з нуля на цій території.

yandex.ru
yandex.ru

Вироблені геологічні вишукування і аерофотозйомка показали, що дійсно в даному регіоні близько двох тисячоліть тому відбулося велике затоплення прибережних територій.

І до цього дня розкопки тривають. Вчені хочуть зрозуміти, чи немає під товщею води, мулу і землі ще більш древніх будівель, але на жаль процес йде з великими труднощами, так як місцева влада не вважає за необхідне фінансувати дані роботи.

Ну, а що археологи ще виявлять, залишається тільки гадати. Сподобалася стаття, тоді оціните її Лайком і спасибі за вашу увагу!

Редакція може не поділяти думки авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації в матеріалах із посиланням на зовнішні джерела. Роміщення цієї публікаці на інших сайтах без відкритого активного посилання на LikeMe заборонено.

Вподобайте нас у Facebook і все буде файно!