ВІДЕО. Феноменальна країна! Уявість собі немає податків і не потрібно повертати кредити

Багаті східні країни вражають своїм розмахом життя: з відеоролика, представленого в нашому матеріалі, ви дізнаєтеся, як живеться простому громадянину Кувейту. Сьогодні розповідь про країну, де можна не повертати кредити і не платити податки.

Відео: Феноменальна країна, де немає податків і не потрібно повертати кредити

Кувейт – одна з найбагатших країн у світі. Але ще 25 років тому про це можна було і помислити. За розмірами Кувейт можна порівняти з Калінінградською областю, але завдяки запасам чорного золота ця країна змогла стати прикладом держави, де влада прощає своїм позичальникам кредити. Наприклад, якщо громадянин взяв позику, то половина його через 5 або 10 років буде пробачена цією чарівною державою.

У країні проживають три мільйони чоловік, проте ті, у кого є громадянство, складають всього лише мільйон. Отримати заповітний документ практично неможливо. Цей золотий мільйон справжніх громадян користується благами, які їм дають нафтодолари. Держава щедро до своїх підопічних: наприклад, на весілля молодим воно дарує двісті п’ятдесят тисяч доларів, а також може дати безпроцентний кредит на житло. Зарплати таких необхідних професій, як учитель чи лікар, починаються 15 тисяч доларів. При цьому медицина та освіта безкоштовні. Обдаровані діти можуть отримати освіту в будь-якому ВНЗ світу.

Відео: Феноменальна країна, де немає податків і не потрібно повертати кредити

У Кувейту немає багатої історії, цікавих традицій або неймовірною природи. Це просто пустеля, де одного разу виявили нафту. Кувейт – величезний торговий центр, але все іноземні компанії, які працюють в країні, повинні наймати саме місцеве населення і більш того – платити гарну зарплату. Однак за останні роки кілька місцевих жителів було відправлено за грати – вони образили еміра Кувейту в своїх акаунтах в Twitter, а це жорстко переслідується по закону.

Дивно, але у громадян країни є свої слуги: за статистикою, на кожного Кувейтци доводиться два слуги. Якщо піти на місцевий ринок, то можна побачити картину, як поруч з пухким місцевим жителем поруч йде слуга з візком. Ці та інші цікаві факти про східному раї на землі можна дізнатися з відео, представленого нижче.

Редакція може не поділяти думки авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації в матеріалах із посиланням на зовнішні джерела. Роміщення цієї публікаці на інших сайтах без відкритого активного посилання на LikeMe заборонено.

Вподобайте нас у Facebook і все буде файно!