Події

В Україні буде менше літаючого російського хламу: Кулеба про домовленість із США

Сьогодні міністр МЗС України Дмитро Кулеба повідомив, що було досягнуто стратегічної домовленості із США, які дозволять перейти від розмов до “конкретних кроків”. Мета цих кроків зменшити кількіть літаючого російського хламу, який падає на українські землі.

Це стало можливим після переговорів Дмитра Кулеби із делегацією США у Варшаві.

– Сьогодні у розвиток контактів президентів Зеленського та Байдена ми домовилися про наступні кроки для того, щоб менше таких ракет падало на українську землю. І, звісно, ​​для того, щоб Україна перемогла, – написав Кулеба у себе у Facebook.

Із зрозумілих причин Кулеба не повідомляв ніякої інформації про які саме види озброєнь йде мова.

Крім того міністр опублікував фотографію, на якій видно, що міністр оборони Олексій Резніков надав президенту США Джо Байдену та представникам делегації “уламки однієї з російських ракет, якими було обстріляно Міжнародний центр миротворчості та безпеки, більш відомий як Яворівський полігон”.

Нагадаємо, представники української влади неодноразово висловлювалися за те, щоб зменшити кількість повідомлень про нові постачання зброї, щоб не шкодити досягнутим домовленостям.

Слід також відмітити, що сьогодні 26 березня у Варшаві відбулася зустріч глав МЗС та Міноборони України та США, до якої приєднався і американський президент Джо Байден.

Редакція може не поділяти думки авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації в матеріалах із посиланням на зовнішні джерела. Роміщення цієї публікаці на інших сайтах без відкритого активного посилання на LikeMe заборонено.