Психологія

У нашому житті стало багато всього поганого і неправильного: Що робити?

Нам, простим цивільним людям може здаватися, що все дуже погано — ця війна, ненависна робота, якщо вона є, нав’язані соціальні ролі, непотрібні відносини.

І якщо наші захисники мають певний чіткий план, діють по команді, то як орієнтуватись простій людині, що їй робити коли “накриває”?

Те що відбувається у багатьох містах і селах України дійсно жахливо, але що ми робимо, щоб припинити це? Є частина тих, хто дійсно намагаються долучатись до процесів суспільного життя щоб підсилити наших захисників. Але більшість із нас, нажаль, місяцями думають про наше незавидне становище і це сковує, вони нічого не роблять.

Виникають думки: «Від мене нічого незалежить. Та й немає у мене необхідних навичок» і ланцюжок замикається.

Але насправді в таких умовах це нормально, так буває у кожного. Все нам часом щось не подобається. І щоби змінити це, треба рухатися. Зробіть що небудь. Зробіть, ви ж нічого не втратите? Кожна доведена до кінця, навіть маленька справа наповнюватиме вас вірою у свої сили, які так потріні сьогодні Україні. Згодом ви відчуєте, як ваше життя напонюється змістом і знову стає повноцінним. Тільки просто підіть і зробіть що небудь. Працюйте не зважаючи ні на що, навіть, якщо вам здається що в цьому немає сенсу. Падайте, гризіть землю, плачте, але доведіть справду до кінця.

Розпочність зміни із себе, якщо у вас немає роботи, складіть резюме, підпишіться на один-два курси вивчення навичок. Просто зробіть один крок у позитивному напрямку… А ми тримаємо за ваш успіх кулаки!

Розпочніть зміни із себе, і нехай це буде ваша перемога, яка так потрібна сьогодні нашій Укарїні! Не дайте себе зламати, Україна обов’язково переможе і їй вкрай будуть потрібні сильні духом і сповнені вірою у свої сили українці! Все буде файно!

Редакція може не поділяти думки авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації в матеріалах із посиланням на зовнішні джерела. Роміщення цієї публікаці на інших сайтах без відкритого активного посилання на LikeMe заборонено.