Наука

Тисячі очевидців в Китаї повідомили в мережі про «пробудження дракона»

Тисячі сільських жителів в провінції Гуйчжоу, що Китаї , стурбовані моторошним скреготом і свистом, що виходять прямісінько із надр гори.

За останні кілька днів Інтернет заополонили ролики, зняті любителями на камери своїх смартфонів. Купки допитливих роззяв заполонили схили гори Сюшуй, що на південному заході провінції Гуйчжоу. Всі вони прийшли сюди, щоб послухати рик таємничого «дракона», що доноситься звідкись із-під землі:

ОДне із відео, на яких зафіксоване це дивне явище

Одні справді порівнюють ці аномальні звуки з гарчанням хижого міфічного чудовиська, а інші стверджують, що найбільше загадковий рев нагадує роботу якогось колосального механізму. Чиновникам навіть довелося встановити контрольно-пропускні пункти, щоб перешкодити місцевим жителям збиратися в потенційно небезпечній зоні. Влада вже відправили групу експертів для дослідження цього явища.

Перший раз цей звук пролунав 20 червня звідкись з вершини гори. В даний час одна з найбільш правдоподібних гіпотез полягає в тому, що таємничий «дракон» насправді … маленька співоча пташка. Плямиста трьохперстка (лат. Turnix tanki) нагадує горобця, а ось голос у неї воістину могутній. 

У період розмноження самки видають гучні, гучні звуки, які можна почути на відстані до 100 метрів. Так-так, це той рідкісний випадок, коли самки самі доглядають за самцями і навіть підгодовують їх, щоб ті висиджували яйце цілих 12 днів.

Непримітна трехперстка

До речі, місцеві чиновники навіть почали штрафувати тих, хто розпускає в Мережі чутки про «дракона, який проснувся». 

Конспірологіи з усього світу, зрозуміло, тут же висунули гіпотезу, що насправді влада просто приховує якийсь загадкове явище, а співоча пташка тут абсолютно ні при чому.

Редакція може не поділяти думки авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації в матеріалах із посиланням на зовнішні джерела. Роміщення цієї публікаці на інших сайтах без відкритого активного посилання на LikeMe заборонено.