Подорожі

Три заборонені місця, які ви ніколи не зможете відвідати

Ці місця строго настрого заборонені для відвідування, а на деякі, навіть якщо вам вдасться проникнути якимись правдами й неправдами то вони можуть виявитись останніми що ви побачите у своєму житті.

1. Зміїний острів у Бразилії

Зміїний острів.

Ілля-да-Кеймада-Гранді, відомий як Зміїний острів, розташований біля узбережжя Бразилії в Атлантичному океані. Уряд Бразилії керував островом Снейк як частиною міста Ітанхем штату Сан-Паулу. Він відомий як смертоносний острів у світі, оскільки кишить зміями. Жахливий півострів розміром всього 43 га, де змії буквально на кожному кроці.

Змії Зміїного острова можуть у прямому сенсі поглинути вас. За даними дослідників, на смертоносному острові на 30 квадратних метрів припадає п’ять змій. Золоті спсисоголові змії – найпоширеніша порода змій, що повзають цим островом. Золоті списголові – це не звичайні змії. Отрута цієї породи здатна розчиняти людське тіло.

Золоті списоголові змії – найпоширеніша порода змій на зміїному острові.

2. Стародавні печери Ласко у Франції

Палеолітичне мистецтво прикрашає стіни печери Ласко у Франції.

Печери Ласко — це мережа печер, розташованих неподалік села Монтіньяк у департаменті Дордонь, Франція. 

У цих печерах, які простягаються на південному заході Франції, є понад 600 інтригуючих наскельних малюнків, що покривають внутрішню частину печер. 

На думку дослідників, печери Ласко відносяться до епохи палеоліту, їм майже 20 000 років.

Зал бугаїв

Стіни печер Ласко заповнені зображеннями тварин, у тому числі великої рогатої худоби: оленів, бізонів, собак, котів та бугаїв. На одній із найвідоміших картин зображені бики. Печера із зображеннями бугаїв відома як «Зала бугаїв», оскільки в ній зображені чотири фрески з биками. 

Одна із фресок із зображенням бика має довжину близько пів метра. Хоч як це сумно звучить, печери Ласко заборонили відвідувати у 1960-х роках. Стіни скелі були заражені чорною пліснявою та грибками, через що уряду довелося ухвалити це рішення.

3. Північний Сентинельський острів Бенгалії

Північний Сентінел-Айленд – це острів з густими лісами, розташований у Бенгальській затоці.

Північний Сентинельський острів – це великий лісовий острів, що простягається в ланцюзі Андаманських островів у Бенгальській затоці. 

Площа острова складає всього 23 квадратні милі, і на ньому проживають бунтівні сентиленці. Уряд Індії заборонив в’їзд на острів Північний Сентінел, через те, що сентиленці відмовляються ладнати з рештою світу. 

Насправді сентинельці стають агресивними, якщо хтось намагаєтесь проникнути на острів.

Плем’я сентинельців — найізольованіше плем’я у світі.

У 2004 році індійська берегова охорона відвідала острів Північний Сентінел з метою допомогти сентинельцям, які постраждали від цунамі. 

Повідомляється, що плем’я пускало стріли у вертоліт за те, що той порушив їхнє приватне життя. Сентинельці живуть на Північному Сентинельському острові вже 60 000 років, забороняючи будь-кому входити на їхню землю.

Редакція може не поділяти думки авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації в матеріалах із посиланням на зовнішні джерела. Роміщення цієї публікаці на інших сайтах без відкритого активного посилання на LikeMe заборонено.