Дім

Троянди з букета – у квітник: як вкоренити подаровані квіти

Хочете вкоренити троянду з подарованого букета? Є перевірений часом народний спосіб. Потрібно використовувати для вкорінення суміш-трійчатку з натуральних компонентів, яка викликає ріст коренів. Приготувати її просто. Ефект – уже через місяць ваші троянди будуть активно рости в горщику!

Коли троянди з подарованого букета почнуть в’янути, не варто шкодувати, що свято закінчується. Спробуйте вкоренити їх. Для цього потрібно нарізати живці. Варто відзначити, що живець повинен мати 2-3 живих бруньки. Про це пише nday.te.ua.

Далі готуємо супердіючий засіб для пророщення троянд. Беремо чайну ложку меду, дві чайні ложки соку алое (алое – стебло має хоча б добу полежати в холодильнику), чайну ложку попелу деревних порід. Усе це поміщаємо в склянку і наливаємо воду – трохи більше половини (відстояну – не з під крана!). Ставимо туди живці на півдня, чим гірший живець, тим довше йому буде потрібна стимуляція.

Після цього виймаємо живці й висаджуємо в субстрат – багатий гумусом ґрунт. Накриваємо тим, що під рукою. Це й зрізані пляшки, і навіть просто прозорий пакет. Ставимо горщик у тепле місце.

Час від часу відкриваємо пакет, даємо подихати свіжим повітрям живцям, тільки не знімайте повністю пакет, поки живці не вкореняться. Коли ж буде пробудження живця? Буває по різному, усе залежить від температури.

Редакція може не поділяти думки авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації в матеріалах із посиланням на зовнішні джерела. Роміщення цієї публікаці на інших сайтах без відкритого активного посилання на LikeMe заборонено.