Технології

Tesla Cybertruck Ілона Маска спричинила ревлюцію навіть в архітектурі і отримала власний гараж: Cybunker

Радикальний дизайн нашумілого Tesla Cybertruck надихає дизайнерів на дуже амбітні проекти, зокрема зараз активно просувається проект гаража-бункера для електричного пікапа.

Про це пише Файна Сторінка за матеріалами electrek.co

Tesla Cybertruck збуджує фантазію справді творчих людей, які створили кілька божевільних модів для електричного пікапа. Але є й сміливці, які започаткували ще більш масштабний проект.

Ларс Бюро , агентство з дизайну, досліджень та візуалізації, відкрило для Кібертрюка проект під назвою “Cybunker”, що є гаражем або навіть бункером.

Агентство каже, дізнавшись про те що Tesla Cybertruck може не вміститися в середньому гаражі, воно вирішило розробити розгорнутий гараж саме для електричного пікапа Tesla.

Натхненна дизайном Cybertruck, конструкція монокока добре поєднується з новим електромобілем:

Компанія пояснює систему розкладних воріт, що відкриває гараж:

“Всередині двох складаних воріт знаходиться приміщення площею 183 квадратних метри, здатна вмістити в себе безліч обладнання та транспортних засобів – включаючи вантажні автомобілі, які не вміщуються в стандартні гаражі. У більш екстремальних та ворожих умовах це депо може бути обладнане як функція повітряного блоку, що забезпечує безпечний перехід між зовнішнім та внутрішнім приміщенням. “

Ларс Бюро описує будівлю:

“Завдяки своїй жорсткій сталевій монококовій структурі та аеродинамічній формі Cybunker здатний протистояти найважчим умовам навколишнього середовища, тоді як його сучасна кругова інфраструктура створює мікроекосистему, здатну забезпечити виживання в найбільш ізольованих місцях, або як допоміжна система для модульного житла. “

Хоча це рекламується як гараж для Tesla Cybertruck, агентство каже, що його можна було б збільшити і для розміщення квартири:

Екранний знімок 2019-12-15 о 12.34.55

Як і міцні якості та куленепроникність Кібертрака, Ларс Бюро описує Cybunker як здатний витримувати жорсткі умови.

Він також може бути розгорнутий у міських районах:

Вони рекламували концепцію в Instagram, щоб отримати уявленя про перспективність ідеї, але незрозуміло, як вони планують насправді зробити це доступним.

Візьміть Електрека

Радикальна конструкція пікапа Ілона Маска має потенціал який пропонує мислити в тому ключі, як виглядає пікап, і ця ідея дійсно завойовує свідомість мас.

Це може бути занадто амбітним, але розробники серйозно ставляться до цього, і вже вкладають ресурси в рекламу ціє концепції.

Редакція може не поділяти думки авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації в матеріалах із посиланням на зовнішні джерела. Роміщення цієї публікаці на інших сайтах без відкритого активного посилання на LikeMe заборонено.